رئیس کانون انجمن‌های صنفی جایگاه داران سوخت گفت: میزان مصرف بنزین در ۲۰ روز ابتدایی فروردین سال جاری به طور متوسط به ۹۲ میلیون لیتر در روز رسید، یعنی نسبت به سال قبل صددرصد رشد مصرف داشتیم.

مصرف بنزین در کشور صددرصد افزایش یافت

به گزارش کارآفرین نیوز، همایون صالحی با اشاره به افزایش دو برابری مصرف بنزین در تعطیلات نوروز سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل اظهار داشت: میزان مصرف بنزین در ۲۰ روز ابتدایی فروردین سال جاری به طور متوسط به ۹۲ میلیون لیتر در روز رسید، یعنی نسبت به سال قبل صددرصد، رشد مصرف داشتیم.

وی با اشاره به اینکه در فروردین سال گذشته، موضوع کرونا، جدی و محدودیت‌های زیادی اعمال شد، تصریح کرد: متوسط فروش (در زمان مشابه ۱۳۹۹) به ۴۴ میلیون لیتر رسید در حالی که متوسط فروش در بازه ۲۰ روزه ابتدایی امسال به ۹۲ میلیون لیتر رسیده است.

رئیس کانون انجمن‌ های صنفی جایگاه داران سوخت با بیان اینکه رقم مصرف در یک روز از سال ۹۸ و قبل از سهمیه‌بندی به ۱۱۵ میلیون لیتر هم رسید، گفت: روز ۲۸ اسفند ۹۹ جایگاه‌داران حدود ۱۰۴ میلیون لیتر بنزین توزیع کردند، این در حالی است که در روز آخر اسفند ماه سال ۹۸، ۴۲ میلیون لیتر مصرف بنزین داشته‌ایم.

وی درباره وضعیت ابتلای کرونا بین کارگران جایگاه‌ها گفت: در جایگاه‌ها پروتکل‌های بهداشتی به طور جدی و سخت‌گیرانه دنبال شد و طبق بررسی‌ها از حدود ۶۰ هزار نیروی شاغل در جایگاه‌های عرضه سوخت تاکنون کمتر از یک درصد ابتلا داشته‌ایم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =