اطلس جهانی نوآوری و کارآفرینی (WAINOVA)، نقشه راه کارآفرینی و تجاری سازی ایده‌های نوین را برای استفاده کارآفرینان حوزه‌های نوین جهانی ترسیم می‌کند.

اتحادیه جهانی نوآوری و کارآفرینی را بشناسید

به گزارش کارآفرین نیوز، شبکه جهانی پارک های علم و فناوری (IASP) در سال ۲۰۰۵ میلادی، تصمیم به تاسیس اتحادیه جهانی نوآوری (WAINOVA) گرفت. این اتحادیه به عنوان مرکز راهبردی نوآوری و کارآفرینی، پارک های مهم علم و فناوری و شتاب دهنده های قدرتمند استارتاپی را گرد هم آورده است.

این اتحادیه با جمع آوری اولیه داده ها از ۶۰۰ سازمان تکنولوژی محور از ۷۶ کشور دنیا، کارتوگرافی پانوراما و همه جانبه نوآوری و کارآفرینی ایجاد کرده است. کارتوگرافی نوآوری و کارآفرینی، ‌اطلاعات مورد نیاز و نقشه راه را به اعضاء و تازه واردان این حوزه نشان می دهد.

کارآفرینی

اطلس نوآوری سازمان ملل (WAINOVA)؛ شامل ۲۴ سازمان با اعضای بسیار است که کارتوگرافی جدیدی از نوآوری در دنیا ترسیم می کند. این اتحادیه بیش از دو هزار فضای مختص نوآوری و کارآفرینی از جمله پارک های علم و فناوری و شتاب دهنده ها را در سراسر دنیا در بر می گیرد.

بیش از دو هزار و پانصد مرکز تحقیق و توسعه (R & D) و بیش از دو میلیون و پانصد هزار نفر در شبکه های متصل به این اتحادیه در حال به روزرسانی اطلاعات کارتوگرافی این اطلس هستند تا جوامع کارآفرینی دیگر از فعالیت های سایر کارآفرینان مطلع شوند.

در حال حاضر، بیش از ۳۵۰ هزار شرکت فناوری محورِ تحت حمایت پارک های علم و فناوری و شتاب دهنده ها نیز از کارتوگرافی تخصصی این اتحادیه بهره می برند.

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.