قابلیت جدید اینستاگرام به نام Profile Embed به کاربر این امکان را داده تا به تارنمای خود اطلاعاتی نظیر پروفایل کاربری را اضافه کند.

امکان اضافه کردن پروفایل به وب سایت در اینستاگرام فراهم شد

به گزارش کارآفرین نیوز، مدیر اینستاگرام در توییت اخیر خود ویدیویی را از ویژگی جدید اینستاگرام منتشر کرد و در آن به معرفی قابلیت های جدید این برنامه اشاره کرد. اولین ویژگی جدید اینستاگرام مربوط به همان اضافه کردن پروفایل است که کاربر را قادر می‌سازد تا پروفایل خود را به وبسایت ها اضافه کند.

در توضیح آدام موسری در ارتباط با این قابلیت در ویدیو مذکور آمده است که کاربر می تواند عکس و ویدیو اینستاگرام را برای چندین سال در یک تارنما لینک سازی کند. بدین ترتیب امکان ثبت یک نسخه مینیاتوری از پروفایل خود را در تارنما خواهید داشت. همچنین می توانید محتوای اینستاگرام خود را در یک وب سایت به نمایش گذاشته یا به پروفایل شخص دیگری پیوند دهید.

اینستاگرام

مدیر اینستاگرام علاوه بر قابلیت های ذکر شده، دو ویژگی دیگر را نیز معرفی کرد. ویژگی اول به نام Reels Visual Replies بوده که به کاربر اجازه می‌دهد تا به کامنت ها در قالب یک ویدیو کوتاه (ریلز) پاسخ دهند.

قابلیت دیگر نیز، Pinterest نام داشته که از طریق آن امکان پاسخ به نظرات ازطریق ویدیو های کوتاه نیز فراهم شده است.

آخرین ویژگی جدید این برنامه، به نام Playback خواهد بود که در آن کاربر با انتخاب ده استوری برتر از بین استوری های محبوب در طول یکسال بار دیگر می‌تواند آنها را با دیگران به اشتراک بگذارد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.