مدیرعامل بانک کارآفرین اظهار داشت: بررسی آمارهای مختلف از عملکرد بانک کارآفرین که به تایید بانک مرکزی نیز رسیده نشان می‌دهد که بانک کارآفرین یکی از کم اشکال‌ترین و کم ایرادترین ترازنامه‌ها را در شبکه بانکی دارد.

ترازنامه بانک کارآفرین، کم‌اشکال‌ترین در شبکه بانکی

به گزارش کارآفرین نیوز، احمد بهاروندی مدیرعامل بانک کارآفرین در جلسه ای که با حضور روسای شعب این بانک برگزار شد، اعلام کرد: ارائه اطلاعات و آمار شفاف از عملکرد بانک و همچنین ارائه خدمات مناسب از سوی همه همکاران بانک کارآفرین موجب شده تا برند بانک به عنوان بانکی شفاف شناخته شود.

بهاروندی در بخش دیگری از صحبت های خود به شاخص NPL اشاره کرد و گفت: در شبکه بانکی بانک های بزرگ و متوسطی هستند که شاخص NPL آنها به ۲۵-۳۰ درصد هم می رسد، اما این عدد برای بانک کارآفرین ۳.۸ درصد است که بسیار عدد خوبی است. این امر در سایه تلاش هایی زیادی که از سوی همکاران واحد حقوقی و شعب انجام شد به دست آمده است.

بهاروندی

به گفته مدیرعامل بانک کارآفرین، یکی از افتخارات این بانک، عدم تملیک کارخانه های تولیدی به واسطه بدهی های بانکی است. وی در این خصوص گفت: یاد ندارم در بانک کارآفرین کارخانه یا واحد تولیدی به واسطه اقدام حقوقی تعطیل شده باشد و این یکی از افتخارات بانک کارآفرین است.

بهاروندی، حمایت بانک کارآفرین از تولید را مربوط به سالیان گذشته عنوان کرد و گفت: موضوع حمایت از تولید در بانک کارآفرین، محدود به مدت اخیر و دستورات مقام محترم ریاست جمهوری نبوده، بلکه از سال های پیش و حتی در زمانی که هنوز رای وحدت رویه شماره ۷۹۴ هیات عمومی دیوان عالی کشور مورخ ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ در خصوص لزوم رعایت نرخ های مصوب شورای محترم پول و اعتبار در عقود بانکی صادر نشده بود، پیگیر می شد.

وی در انتها گفت: این بانک مسیر تعامل سازنده با مشتریان تولید کننده خود را در پیش گرفته و در سال های اخیر به حرکت در این مسیر حمایتی و رفع موانع موجود، با ارائه طرح های گوناگون تسهیلاتی سرعت بخشیده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.