طبق اعلام معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی از ۲۸ مهرماه تاکنون، دو میلیون و ۲۲۵ هزار و ۸۶۶ نفر در سامانه نهضت ملی مسکن ثبت نام کردند و مهلت ثبت نام تا نیمه دی ماه تمدید شد.

مهلت ثبت‌نام طرح نهضت ملی مسکن تمدید شد

به گزارش کارآفرین نیوز، طرح نهضت ملی مسکن یکی از سیاست‌ های کلان دولت سیزدهم در حوزه مسکن است که بر اساس این سیاست، احداث چهار میلیون واحد مسکونی طی چهار سال در دستور کار دولت قرار گرفته است.

متقاضیان با داشتن شروط تاهل و سرپرست خانوار بودن، حداقل سابقه ۵ سال سکونت در شهر مورد تقاضا، فاقد مالکیت خصوصی و در نهایت عدم استفاده از امکانات دولتی از اول انقلاب در حوزه مسکن، می‌توانند نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

طبق این قانون، زنان خودسرپرست مشروط به داشتن حداقل ۳۵ سال سن، معلولان جسمی و حرکتی با ۲۰ سال سن، مجردان با شرط تاهل در زمان تحویل واحد می‌توانند در قانون جهش تولید مسکن مشارکت داشته باشند.

ثبت نام نهضت ملی مسکن یک ماه بعد از ابلاغ قانون جهش تولید توسط رئیس جمهوری از ۲۸ مهرماه در سامانه saman.mrud.ir آغاز شد و آخرین مهلت آن، پایان آذرماه اعلام شده بود.

نهضت مسکن ملی

طبق تازه ‌ترین آمار ارائه شده توسط معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی، دو میلیون و ۲۲۵ هزار و ۸۶۶ نفر در سامانه نهضت ملی مسکن (سامانه ثمن) ثبت‌ نام کردند.

بر اساس اعلام معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی، مهلت ثبت نام طرح نهضت ملی مسکن تا ۱۵ دی ماه تمدید شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =