وزیر صمت اظهار داشت: در جلسه امروز ستاد تنظیم بازار رئیس جمهوری بر لزوم مراقبت از هزینه‌های غیر کالایی خانوار از جمله خدمات درمانی، حمل و نقل، تعمیرات و لوازم خانگی تاکید کرد.

دستور رئیسی برای مراقبت از هزینه‌های غیرکالایی مردم

به گزارش کارآفرین نیوز، سید رضا فاطمی‌امین که دبیر ستاد تنظیم بازار نیز است، در پایان جلسه امروز ستاد تنظیم بازار، گفت: جلسات ستاد معمولا روزهای چهارشنبه هر هفته به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار می‌شد، اما این هفته در این جلسه مسئولان دستگاه‌های مرتبط گزارش عملکرد خود را به حجت الاسلام رئیسی ارائه کردند.

به گفته فاطمی امین، رئیس جمهور در این جلسه تاکید کرد که از سفره مردم و جلوگیری از افزایش قیمت مواد غذایی و خوراکی حراست شود. وی در ادامه گفت: دولت، ستاد تنظیم بازار را با آشفتگی زیادی تحویل گرفت و طبیعتا با وجود تورم ۴۰ درصدی انتظار نداریم که تورم خیلی سریع کاهش یابد، اما مجموعه اقدامات چند ماه گذشته ستاد برای تنظیم بازار به رئیس جمهور گزارش و با دستور رئیس جمهور قرار شد کار با قوت بیشتری ادامه یابد.

در این جلسه گزارش عملکرد ستاد تنظیم بازار در بخش‌های تنظیم بازار مرغ و تخم مرغ، لبنیات، فولاد و سیمان ارائه شد و رئیس جمهور نیز در خصوص حفظ حقوق مردم دستوراتی صادر کرد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =