دورکاری و تکنولوژی‌های ابری زیرساخت خوبی را برقرار کرده تا با بهره‌گیری از اپلیکیشن‌ها، کسب‌وکار خود را مدیریت کرده و سبب کاهش هزینه‌ها شد.

۶ اپلیکیشن‌ کاربردی کسب‌وکارهای نوپا

به گزارش کارآفرین نیوز، کسب‌وکارهای کوچک و نوپا بخشی از زندگی جوامع شده و هر روز تعدادی از این کسب‌وکارها راه‌اندازی می‌شوند. از طرفی ابزارهای دیجیتالی نیز پیشرفت‌های خیره‌کننده‌ای داشته و این ابزارها مزیت عالی برای کسب‌وکاری‌ها نوپا به دنبال دارند.

استفاده از اپلیکیشن‌های مرتبط به حوزه کسب‌وکار، نه‌ تنها یک مزیت رقابتی داشته بلکه به‌ عنوان الزام رقابتی نیز شناخته می‌شود. از سوی دیگر، کسب‌ و کار تنها در ساعت‌های اداری فعال نیستند و فعالیت آنها ۲۴ ساعته و در تمامی روزهای هفته انجام می‌شود.

در ادامه به معرفی اپلیکیشن‌های کاربردی که نیاز هر کسب‌ و کار است، خواهیم پرداخت.

Evernote و بهبود بهره‌وری

اپلیکیشن‌های بهره‌وری انجام کارهای شخصی و شغلی را آسان تر و کارآمدتر می‌کنند.

اپلیکیشن Evernote

اپلیکیشن Evernote بدون شک یکی از موفق‌ترین برنامه‌ها جهت مدیریت کارها و ثبت یادداشت‌ها به شمار می‌رود. یکی از اهداف اورنوت این است که ایده‌ها به‌راحتی هرچه‌ تمام‌تر و با بالاترین سرعت ممکن به ثبت برسند تا بدین‌گونه کاربر دیگر نگران ازدست‌رفتن آن‌ها نباشد.

Toggl و مدیریت زمان

اپلیکیشن ساده‌ای است که در پایش زمان صرف‌شده برای کارها کمک می‌کند.

اپلیکیشن Toggl

با استفاده از این نرم‌افزار، کاربر می‌تواند با جزئیات دقیق ببینید که در طول روز و در چه ساعاتی، مشغول به فعالیت بوده و برای هر فعالیت، چه میزان زمان صرف کرده است. از طرف دیگر، صرف زمان برای انجام کار، به معنای فعالیت مفید نیست. به طور مثال، گاهاً پیش‌آمده که کاربر پس از ورود به یک صفحه اجتماعی خاص، چندین ساعت از وقت مفید خود را هدر داده است.

این اپلیکیشن، امکانی را فراهم می‌کند تا بتوان بر میزان فعالیت خود در اپلیکیشن‌های ویندوز نظارت کامل داشت و میزان مفید بودن آن را با گزارشاتی دقیق مورد سنجش قرارداد.

Asana و مدیریت پروژه

یکی از نرم‌افزارهای شناخته شده در دنیا در حوزه مدیریت فرایند کسب‌ و کار یا BPMS، نرم‌افزار آسانا است.

اپلیکیشن Asana

این ابزار به‌ گونه‌ای طراحی شده که تیم‌ها می‌توانند کارهای خود را سازماندهی، ردیابی و مدیریت کنند. تماس‌های ویدئویی، ردیابی پروژه، لیست کارها، یادآوری‌ها و ... از ویژگی‌های اصلی آن است.

Slack و ارتباطات تیمی

این اپلیکیشن برای ایجاد ارتباط آسان بین کارکنان یک شرکت منتشر شده و در دسترس کاربران قرار گرفته است. اسلیک به کاربر اجازه می‌دهد که با ایجاد گروهی از همکاران خود در دسته‌های مختلف با آنها به گفتگو پرداخته و بحث و تبادل نظر کند.

اپلیکیشن Slack 

همچنین امکان آپلود و به‌ اشتراک‌گذاری انواع فایل‌ها هم به‌ راحتی میسر بوده است؛ بنابراین افراد می‌توانند اسناد و پرونده‌های کاری خود را به همدیگر ارسال نموده و همیشه همراه خود داشته باشند.

HubSpot CRM و مدیریت ارتباط با مشتری

ساختار محبوب فروش و بازاریابی، Hubspot CRM روند فروش در سراسر کانال‌های متعدد در هر شرکتی را ساده می‌کند.

HubSpot CRM

به‌ منظور صرفه‌جویی در زمان، عدم انجام دستی وظایف تکراری فروش و بازاریابی در پس‌زمینه کار می‌کند. همچنین این نرم‌افزار CRM در ورود خودکار و همگام‌سازی داده‌ها از منابع مختلف ارتباطی، همانند وب‌سایت، تماس‌های تلفنی، ایمیل‌ها، رسانه‌های اجتماعی و بیشتر، متخصص است.

FreshBooks و حسابداری

نرم‌افزار حسابداری FreshBooks موفق شده تا در سال ۲۰۱۷ اولین رتبه بهترین نرم‌افزارهای حسابداری برای کسب‌ و کارهای کوچک و در سال ۲۰۱۸ جایزه بهترین نرم‌افزار حسابداری آنلاین را از آن خود کند و به بالاترین نرخ رضایت مشتری دست یابد.

نرم افزار FreshBooks 

نرم‌افزار حسابداری فرش بوک به ساده‌سازی و استفاده آسان شهرت دارد و کاربران زمان بسیار کمی را برای این نرم‌افزار صرف می‌کنند. حتی کسب‌وکارهای خانگی و فریلنسرها نیز می‌توانند با استفاده از FreshBooks امور مالی خود را مدیریت کنند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =