معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به محدودیت بودجه عمرانی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور، گفت: در این زمینه طرح و برنامه مهمی برای تسریع در تکمیل پروژه‌های نیمه تمام راهداری تدوین شده است.

پروژه های نیمه تمام راهداری تا پایان دولت دوازدهم تکمیل می شود

به گزارش کارآفرین نیوز از وزارت راه و شهرسازی،  داریوش امانی با اشاره به اینکه همه پروژه های نیمه تمام راهداری تاپایان دولت دوازدهم تکمیل می شود، اظهار داشت: بودجه عمرانی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور محدود بوده و به همین خاطر و در این راستا طرح و برنامه مهمی برای تسریع در تکمیل پروژه‌های نیمه تمام راهداری تدوین شده است.

داریوش امانی، با قدردانی از همکاری  استانداران در اجرا پروژه‌های راهداری تصریح کرد: برای تسریع در تکمیل پروژه‌ها تاکنون با ۱۵ استاندار تفاهم‌ نامه همکاری در تامین اعتبارات استانی و ملی منعقد شده است.

رئیس‌ سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور، تکمیل پروژه‌ها و رفع نقاط پر حادثه را مورد تأکید قرار داد و بیان کرد : تفاهم‌نامه منعقد شده با استانداران در ۳ موضوع شامل تکمیل پروژه‌های نیمه تمام تا پایان دولت دوازدهم، رفع نقاط پر حادثه و توجه ویژه به راه‌های ترانزیتی و جاده‌ای شریانی است.

وی با اشاره به طرح‌های ارتقای کیفی روکش آسفالت راه های کشور تصریح کرد: سال قبل ۴ هزار کیلومتر محورهای جاده‌ای که نیاز به بهسازی داشتند روکش آسفالت شدند که امسال این روند ادامه دارد.

معاون وزیر راه و شهرسازی با تأکید بر توجه به راه‌های شریانی و روستایی افزود: برای بازسازی راه‌های شریانی امسال ۱۳ هزار کیلومتر از این محورها آسفالت می‌شوند.

امانی همچنین میانگین سن ناوگان راهداری کشور را بالای ۲۵ سال دانست.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =