فین‌تک ترکیبی فوق‌العاده از صنعت مالی و تکنولوژی است و هر روزه نرم‌افزارهای متعددی در این زمینه شکل می‌گیرند، با این‌ وجود، ماندگاری این اپلیکیشن‌ها به نوآوری آنها بستگی دارد.

نوآوری به سبک فین‌تک

به گزارش کارآفرین نیوز، لزوم استفاده از روش‌های نوین پرداخت بر کسی پوشیده نیست. بانک‌ها با ارائه درگاه پرداخت اینترنتی امکان دریافت هزینه بدون مراجعه حضوری را ایجاد کرده‌اند.

از طرفی بسیاری از سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ دارای زیرمجموعه‌ها، سامانه‌ها و اپلیکیشن‌هایی با طیف وسیعی از خدمات هستند.

در نتیجه راه‌اندازی درگاه پرداخت اینترنتی بانکی مستقل برای یکایک واحدهای زیرمجموعه امر معقولی نیست و به این منظور باید از سامانه یکپارچه سازمانی بهره برد.

بیناپی، خلاقیت در حوزه فین‌تک

نفیسه سادات سیدزاده، مدیر فروش سازمانی شرکت بیناپرداز یکتا در گفت‌وگو با کارآفرین نیوز به معرفی درگاه پرداخت مستقل بیناپی پرداخت و گفت: سامانه بیناپی، یک درگاه پرداخت جامع و یکپارچه است که دارای چندین مزیت است.

شرکت بینا پرداز یکتا

سیدزاده ادامه داد: در این سامانه امکان تعریف و فعال‌کردن درگاه به تعداد نامحدود توسط مدیر وجود دارد. از طرف دیگر امکان گزارش‌گیری وجود دارد که درخواست این گزارش توسط مدیر داده می‌شود.

به گفته مدیر فروش بینا پرداز یکتا، این امکان برای مدیر فراهم بوده که گزارش را برای مدیران زیرمجموعه و یا افراد مدنظر خود فعال نماید. وی افزود: همچنین امکان تعریف و تنظیم فرم پرداخت جهت پرداخت‌هایی که سامانه مستقل ندارند نیز فراهم بوده است.

سیدزاده در ادامه به نحوه ارتباط این شرکت با پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف اشاره کرد و گفت: دو تن از اعضای شرکت از سالیان دور با پارک علم و فناوری شریف ارتباط برقرار کرده بودند. در واقع پیش از اینکه وارد دانشگاه صنعتی شریف شوندُ در پارک علم و فناوری شریف فعالیت‌های انجام می‌دادند.

شرکت بینا پرداز یکتا

به گفته مدیر فروش سازمانی شرکت بینا پرداز یکتا، سامانه تایمرا، آفرکد و اپلیکیشن تقویم از دیگر محصولات این شرکت است.

سیدزاده، سامانه تایمرا را سامانه رزرو اینترنتی سالن جلسه عنوان کرد و گفت: کاربرد در این سامانه به تعداد سالن جلساتی که در مجموعه خود دارد، سالن تعریف کرد و افراد متقاضی سالن‌ها را رزرو می‌نمایند.

وی افزود: این سامانه باعث می‌شود که از تداخل زمانی جلوگیری شود و همچنین سبب کاهش هزینه نیروی انسانی نیز خواهد شد.

شرکت بینا پرداز یکتا

به گفته سیدزاده یکی از مشکلات بزرگ برای رزرو سالن‌های همایش، تعطیلات است. وی ادامه داد: از آنجایی‌ که در تعطیلات امکان برقراری ارتباط با کاربر انسانی فراهم نیست، لذا یکی از بزرگ‌ترین مزیت‌های این سیستم، سهولت رزرو سالن در روزهای تعطیل است.

سیدزاده در انتها گفت: شرکت بیناپرداز یکتا در حوزه تولید سفارشی نرم افزار، تولید اپلیکشن، طراحی سایت، مشارکت در استارت آپ، مشاوره فنی و پشتیبانی این حوزه فعالیت می کند. همچنین این شرکت دارای رتبه ۵ در زمینه تولید و پشتیبانی نرم‌افزارهای سفارش مشتری و رتبه ۶ در زمینه مشاوره و نظارت بر اجرای طرح‌های انفورماتیک، فناوری اطلاعات و ارتباطات است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =