۴۲ طرح سرمایه‌گذاری خارجی شامل ۲۷ طرح به ارزش دو میلیارد و ۶۳۰ میلیون دلار و ۱۵ مورد مرتبط با طرح‌های فرعی سرمایه‌گذاری خارجی مورد بررسی و تصویب هیات سرمایه‌گذاری خارجی قرار گرفت.

۴۲ طرح سرمایه‌گذاری خارجی تصویب شد

به گزارش کارآفرین نیوز، دویست و پنجاه و سومین جلسه هیات سرمایه گذاری خارجی در محل سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران با حضور اعضای هیات سرمایه گذاری خارجی برگزار شد.

در این نشست طرح های فرعی سرمایه گذاری خارجی اعم از اصلاح مجوز سرمایه‌گذاری خارجی، تمدید مجوز سرمایه گذاری خارجی، بازپرداخت اقساط و انتقال سود سهام سرمایه‌گذاران خارجی، مورد بررسی و تصویب هیات سرمایه گذاری خارجی قرار گرفت.

سرمایه گذاری خارجی

گفتنی است، رئیس سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران، مدیرکل سازمان سرمایه گذاری، معاون سازمان برنامه و بودجه کشور، معاون بانک مرکزی و روسای اتاق‌های بازرگانی و تعاون از اعضای هیات سرمایه گذاری خارجی هستند و حَسَب مورد از دستگاه‌های تخصصی یا وزارتخانه ذیربط برای شرکت در جلسات هیات سرمایه گذاری خارجی دعوت به عمل می آید.

بر این اساس، طرح‌‎های سرمایه‌گذاری خارجی شامل بخش‌های چون صنعت، معدن، پتروشیمی، دارو و تجهیزات پزشکی، ساختمان، کشاورزی، گردشگری، حمل و نقل، انرژی و خدمات می شوند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =