مایکرواستراتژی، شرکت نرم‌افزاری هوش تجاری که تاکنون سرمایه‌گذاری‌های زیادی روی بیت کوین انجام داده، اعلام کرد که در بیست روز اخیر یک هزار و ۹۱۴ بیت‌کوین را به قیمت ۹۴.۲ میلیون دلار خریداری کرده است.

خرید ۱۹۱۴ بیت کوین توسط یک شرکت نرم افزاری

به گزارش کارآفرین نیوز، این شرکت تا به امروز ۱۲۴ هزار و ۳۹۱ بیت کوین به ارزش ۳.۷۵ میلیارد دلار را خریداری کرده است و دارایی آن‌ها در مجموع به ۵.۹ میلیارد دلار رسیده است.

این موضوع توسط «میکل سیلور» مدیرعامل مایکرواستراتژی که یکی از حامیان جدی بیت کوین است، در توییتر اعلام شد. وی در این خصوص نوشت: «تا ۲۹ دسامبر این شرکت مجموعا ۱۲۴ هزار و ۳۹۱ بیت کوین با میانگین قیمت ۳۰۱۵۹ دلار به ازای هر بیت‌کوین خریداری کرده است.»

میکل سیلور

از طرفی دارایی این شرکت به ۵.۹ میلیارد دلار رسیده است، موضوعی که نشان می‌دهد MicroStrategy با سرمایه‌گذاری اخیر خود بیش از ۲.۱ میلیارد دلار سود کرده است.

مایکرواستراتژی از زمان سرمایه‌گذاری اولیه ۲۵۰ میلیون دلاری خود روی بیت‌کوین در آگوست ۲۰۲۰، تاکنون بیش از ۳.۷ میلیارد دلار بیت‌کوین را به صورت جداگانه خریداری کرده است. هرچند در برخی موارد خریدهای این شرکت زمانی انجام شده که قیمت بیت‌کوین کاهش داشته، اما برخی خریدهای دیگر برای مثال در اوایل سال ۲۰۲۱ و زمانی که قیمت بیت کوین بیش از ۵۰ هزار دلار بوده انجام شده است.

خرید ۱۹۱۴ بیت کوین توسط یک شرکت نرم افزاری

سیلور تاکنون بارها اعلام کرده که MicroStrategy برای سال‌های آینده نیز قصد دارد سرمایه‌گذاری روی بیت‌کوین را ادامه دهد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =