در راستای ایفای تعهدات و ​مسولیت اجتماعی بانک کارآفرین، اقدام به بازسازی و تجهیز سیستم گرمایشی مجتمع آموزشی آل احمد (مدرسه کودکان کار و بازمانده از تحصیل) کرد.

حمایت بانک کارآفرین از مدرسه کودکان کار و بازمانده از تحصیل

به گزارش کارآفرین نیوز، از جمله مدارس آموزشی کودکان کار مجتمع آموزشی آل احمد است که با آموزش بیش از۴۰۰ کودک کار و بازمانده از تحصیل به کمک سیستم آموزشی کشور آمده است .

مجتمع آموزشی آل احمد ( مدرسه کودکان کار و بازمانده از تحصیل ) در منطقه شوش تهران واقع است که با مجوزهای لازم برای آموزش از اداره بین الملل آموزش و پرورش فعالیت می کند.

بانک کارآفرین

بنا به گفته سمانه سنگسری مدیر و موسس این مجتمع آموزشی، این مدرسه با بیش از ۱۵ سال قدمت رسما از حدود ۱۲ سال پیش مجوزهای لازم را به عنوان مجتمع آموزرشی کودکان کار و بازمانده از تحصیل اخذ کرده و نسبت به آموزش کودکان و خصوصا کودکان اتباع اقدام می کند.

به گفته وی، در حال حاضر در این مدرسه ۴۰۰ دانش آموز دختر و پسر در دو شیفت صبح و ظهر مشغول به تحصیل هستند.

دانش آموزان این مجتمع که اغلب از کودکان کار افاغنه و ایرانی هستند، کارنامه قانونی مورد تائید امور بین الملل آموزش و پرورش را بعد از تحصیل در این مجتمع دریافت می کنند و پس از اخذ این گواهی امکان ادامه تحصیل در تمام مدارس ایران را دارند.

بر اساس این گزارش، همزمان با تکمیل بازسازی و تجهیز این مدرسه، صبح امروز در بازدید مدیران بانک کارآفرین از این مجتمع، علاوه بر کمک های انجام شده برای نوسازی مدرسه، کتاب، لوازم التحریر و وسایل کمک آموزشی به دانش آموزان اهدا شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =