مدیران بخش طرح و توسعه و منابع انسانی بانک کارآفرین منصوب شدند.

مدیران جدید بانک کارآفرین منصوب شدند

به گزارش کارآفرین نیوز، با حکم دکتر احمد بهاروندی مدیرعامل بانک کارآفرین، دکتر مسلم بمان پور به عنوان مدیر طرح و توسعه و خانم شهره محمدیاری به عنوان مدیر امور سرمایه انسانی بانک کارآفرین منصوب شدند.

در مراسم تودیع و معارفه مدیران جدید بانک، زهرا اسلامی مدیر سابق طرح و توسعه بانک کارآفرین تغییر و تحولات در بانک را منشا خیر و برکت برای بانک خواند و گفت: ۹ سال پیش زمانی که وارد بانک کارآفرین شدم مدیریت طرح و توسعه تازه شکل گرفته بود و اینکه که در این مدت توانسته ام در راستای برنامه ها و اهداف بانک قدم بردارم خوشحالم.

مدیران جدید بانک کارآفرین منصوب شدند

وی افزود: تمام همکاران مدیریت طرح و توسعه از کارشناسان متخصص و توانمند بانک کارآفرین هستند که به عنوان سرمایه بانک شناخته می شوند و در مدت حضورم در این مدیریت سعی کردم تجربه ۳۰ ساله بانکی ام را در اختیارشان قرار دهم تا بتوانند برای بانک منشا خیر و برکت باشند.

اسلامی ابراز امیدواری کرد که از این پس نیز شاهد موفقیت های بانک کارآفرین باشیم.

نیروی انسانی یکی از نقاط قوت بانک کارآفرین

دکتر مسلم بمان پور مدیر طرح و توسعه بانک نیز در مراسم معارفه خود با اشاره به تجربه حضورش در بانک کارآفرین گفت: طی ۲۱ ماه گذشته که در بانک کارآفرین در بخش مدیریت آموزش و مدیریت ارزیابی عملکرد حضور داشتم، وجود همکاران متخصص موجب شد تا بتوانیم اقدامات مناسبی را انجام دهیم.

مدیران جدید بانک کارآفرین منصوب شدند

وی افزود: قطعا راه سختی در مدیریت طرح و توسعه در پیش رو دارم، اما به پشتوانه نیروی انسانی توانمند بانک می توانیم در راستای اهداف و برنامه های بانک قدم برداریم.

در ادامه این مراسم مدیر جدید سرمایه انسانی نیز با اشاره به برنامه های اجرا شده در بخش سرمایه انسانی گفت: در دو سال گذشته عملکرد مثبتی در حوزه سرمایه انسانی داشتیم و شاهد تحولات خوبی بودیم و با توجه به رشدهای بانک در بخش سرمایه انسانی شاهد رضایت همکاران بودیم.

وی ادامه داد: امیدواریم برای همکاران در این بخش با توجه به تجارب آقای موفق کارهای خوب و بهتری انجام دهیم و در راستای اهداف بانک با فراغ بال بیشتری تلاش کنیم.

مدیران جدید بانک کارآفرین منصوب شدند

در این مراسم مهندس محمدرضا خورسندی رییس هیات مدیره بانک با تقدیر از زحمات خانم اسلامی، وی را یکی از مدیران سخت کوش و موفق بانک خواند و گفت: در ۹ سالی که از خدمات ایشان در بانک بهره بردیم همیشه ایشان را مدیری توانمند و سخت کوش دیدم که در تمامی جلسات حضور داشت و برای رسیدن به اهداف و برنامه های بانک بسیار تلاش کرد.

مدیران جدید بانک کارآفرین منصوب شدند

مهندس مهدی سیف علی شاهی عضو هیات مدیره بانک نیز در تقدیر از زحمات خانم اسلامی مدیریت طرح و توسعه را از مدیریت های نفس گیر بانک خواند و گفت: خانم اسلامی تمام کارها را با جدیت دنبال می کردند و گاهی مدیران در مقابل پیگیری ها و حس مسولیت پذیری ایشان کم می آوردند.

وی، خانم اسلامی را از مدیرانی خواند که نیروی انسانی متخصص تربیت می کند و افزود: از این جهت قدردان وی هستیم و امیدورایم که در همه زمینه ها موفق باشند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.