بازار ارزهای مشهور دیجیتالی در هفت روز اخیر شاهد روند نزولی بود، در این بین بایننس بازدهی منفی ۶.۹۲ درصدی را ثبت کرد.

هفته سقوط بزرگترین ارزهای دیجیتالی

به گزارش کارآفرین نیوز، داده‌های درون‌ زنجیره‌ای حکایت از این دارد، اخیراً تعداد تراکنش‌های شبکه بیت کوین کاهش یافته و میزان واریز بیت کوین به صرافی‌های متمرکز هم رو به افزایش است؛ نشانه‌هایی که هر دو آنها پیش‌تر منجر به سقوط قیمت‌ها شده‌اند.

بیت کوین در روز های اخیر روند نزولی در پیش گرفته است به گونه ای که ارزش آن از ۴۹ هزار و ۴۰۶ دلار به ۴۶ هزار و ۵۲۰ دلار رسیده است.

البته در طول این هفت روز اخیر قیمت بیت کوین به ۴۵ هزار و ۵۰۰ دلار نیز رسیده است که به سمت حمایت خریداران ریزش بیشتری صورت نگرفت.

روند هفتگی بیت کوین

در مجموع تا به این لحظه ارزش بیت کوین نسبت به هفت روز گذشته ۵.۸۶ درصد افت داشته است.

از طرفی بیت کوین در کانال حمایتی ۴۵ هزار و ۴۵۶ دلار قرار دارد و در صورت عدم حمایت و از دست رفتن این سد، افت قیمت بیشتری در بازار رخ خواهد داد.

اتریوم نیز به عنوان یکی از با ارزش تین ارزهای بازار روند نزولی داشت. در این هفت روز اخیر اتریوم با نوسان شدید همراه بود و ارزش آن از ۳ هزار و ۹۲۴ دلار به ۳ هزار و ۶۲۳ دلار کاهش پیدا کرد. هر چند در ۴ روز اخیر روند این ارز مثبت بوده و در حال حاضر ارزش آن ۳ هزار و ۷۷۶ دلار است.

در مجموع اتریوم در این بازده زمانی بازده منفی ۳.۶۵ درصد را به ثبت رساند.


اما بیشترین افت در میان ارزهای دیجیتالی مشهور به بایننس مربوط بوده است. این ارز که در سال گذشته بازدهی مثبت یک هزرا و ۱۴۲ درصدی را ثبت کرده بود در هفت روز اخیر روند نزولی در پیش گرفت و ارزش آن از ۵۵۳ به ۵۰۵ دلار کاهش پیدا کرد.

سایر ارزهای مشهور نیز در هفت روز اخیر روند مثبتی ثبت نکردند، این در حالی است که در سال ۲۰۲۱ سرمایه گذاران حوزه رمزارز ۳۰ میلیارد دلار درآمد کسب کرده بودند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =