نهنگ اتریوم به نام Gimli به میزان ۱۱۰ میلیارد واحد SHIB به ارزش حدود ۳.۶۲ میلیون دلار را به دارایی‌های خود اضافه کرده است.

۳.۶۲ میلیون دلار شیبا توسط نهنگ‌ها خریداری شد

به گزارش کارآفرین نیوز، تارنمای WhaleStats در گزارش خود اعلام کرد، نهنگ Gimli نام خود را از یک جنگنده کوتوله در کتاب‌های جی.آر.آر تاکین (J.R.R. Tolkien) گرفته است.

این نهنگ در حال حاضر به میزان ۴۷.۸ میلیون دلار شیبا اینو در اختیار دارد که این میم کوین را به دومین دارایی پُر ارزش خود تبدیل کرده است.

علاوه بر این نهنگ Gimli هم اکنون مجموعاً ۱.۶ میلیارد دلار توکن ERC-۲۰ مختلف در اختیار دارد که آن را به یکی از بزرگترین هولدرهای این دسته از توکن‌ها تبدیل کرده است.

شیبا اینو

این نهنگ که اولین خرید خود در سال ۲۰۲۲ را انجام می داد، در ماه گذشته نیز حدود ۶۰ میلیارد شیبا به ارزش ۳.۵ میلیون دلار خریداری کرده بود.

تحلیل بازار ارزهای دیجیتالی نشان می دهد که شیبا یکی از محبوب ترین کوین‌ها در بین نهنگ‌های اتریومی است، زیرا هم اکنون حدود ۱۴.۷ درصد از کل توکن‌های در شبکه، در اختیار این نهنگ‌ها قرار دارد.

با وجود این خرید عظیم، این میم کوین در حال حاضر با قله ۰.۰۰۰۰۸۶۱۶ خود که در روز ۲۸ اکتبر ثبت شده است، فاصله ۶۱.۶۹ درصدی دارد.

دومین میم کوین بازار کریپتو با ۲.۲۴ درصد کاهش نسبت به قیمت ۲۴ ساعت گذشته خود، هنوز در روند نزولی خود قرار گرفته است. با این حال، خریدهای بزرگ نهنگ‌ها نشان می‌دهد که این سرمایه گذاران بزرگ از این عملکرد ضعیف شیبا اینو ناامید نشده اند، زیرا از هر فرصتی برای خرید و انباشت بیشتر استفاده می‌کنند.

در حال حاضر، قیمت یک واحد SHIB در صرافی‌ها، در حوالی سطح ۰.۰۰۰۰۳۲ دلار خرید و فروش می‌شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =