معاون عملیات و نظارت بر بازار بورس از عرضه خودروهای خارجی در بورس کالا تا پایان سال خبر داد و گفت: منظور از خودروهای خارجی همان خودروهای در اختیار سازمان اموال تملیکی است.

فروش خودروهای خارجی در بورس تا پایان سال

به گزارش کارآفرین نیوز، سید جواد جهرمی از عرضه خودروهای ها خارجی نزد سازمان اموال تملیکی خبر داد و گفت: طی توافقی که با سازمان اموال تملیکی صورت گرفته، تعدادی خودرو از مجموع حدود ۲۰۰۰ خودرویی که در اختیار این سازمان قرار گرفته است، برای شروع عرضه انتخاب شده و در حال طی کردن فرایند پذیرش هستند.

جهرمی در خصوص نحوه شماره گذاری این خودروها گفت: مصوبه ای از سمت وزارت اقتصاد در حال پیگیری است تا هیات وزیران در مورد این خودروها، نحوه شماره گذاری و استفاده تصمیم گیری کند. به محض اینکه مصوبه هیات وزیران ابلاغ و فرایند تکمیل شود، عرضه خودروها انجام خواهد شد. این اتفاق احتمالا تا پایان سال اتفاق می افتد و وضعیت پذیرش خودروها از طریق بورس کالا اطلاع رسانی شده و پس از آن عرضه صورت می گیرد.

به گفته معاون عملیات و نظارت بر بازار بورس، انواع خودروهای خارجی که در اختیار سازمان تملیکی قرار دارد عرضه خواهد شد و همه اشخاص حقیقی و حقوقی، حتی افرادی که صاحب خودرو هستند می توانند از این طریق خودرو خریداری کنند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =