بازار سکه و طلا در هفته جاری با کاهش نرخ‌ها همراه شد به نحوی که هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار روز چهارشنبه ۱۲ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان فروخته شد و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۹ هزار تومان کاهش یافت.

ریزش ۵ روزه نرخ‌ها در بازار سکه و طلا

به گزارش کارآفرین نیوز، بررسی ها نشان می دهد که قیمت سکه تمام بهار آزادی در اولین روز هفته جاری، ریزش ۳۵ هزار تومانی را تجربه کرده و به قیمت ۱۳ میلیون و ۹۵ هزار تومان معامله شد.

این در حالی است که قیمت طلا در روز شنبه (۱۱ دی ماه) با افزایش جزیی همراه بود، به طوری که هر گرم طلای ۱۸ عیار با افزایش ۰.۱ درصدی از یک میلیون و ۲۹۷ هزار و ۵۰۰ تومان به یک میلیون و ۲۹۸ هزار و ۹۰۰ تومان رسید. همچنین هر مثقال طلای ۱۸ عیار با افزایش ۰.۱۴ درصدی نسبت به روز پنج شنبه هفته گذشته، ۵ میلیون و ۶۲۷ هزار تومان نرخ گذاری شد.

علاوه بر آن، قیمت سکه امامی نسبت به روز پایانی هفته گذشته با کاهش ۰.۲۷ درصدی به ۱۳ میلیون و ۹۵ هزار تومان رسید و نیم سکه به قیمت ۶ میلیون و ۸۴۰ هزار تومان با کاهش ۰.۱۵ درصدی معامله شد.

این در حالی است که قیمت سکه امامی در روز یکشنبه (۱۲ دی ماه) با افت ۳۰ هزار تومانی همراه شد و ۱۳ میلیون و ۶۵ هزار تومان معامله شد. همچنین هر گرم طلای ۱۸ عیار یک میلیون و ۲۹۰ هزار و ۳۰۰ تومان نرخ گذاری شد که نسبت به روز شنبه، کاهش ۰.۶۷ درصدی داشت. هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم با کاهش ۰.۷۷ درصدی ۵ میلیون و ۵۸۴ هزار تومان معامله شد.

قیمت طلا

در ادامه این روند کاهشی، روز سه شنبه (۱۴ دی ماه) سکه امامی ۱۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و نیم سکه با کاهش ۱.۷۳ درصدی ۶ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان و ربع سکه ۳ میلیون و ۷۴۰ هزار تومان نرخ گذاری شد و هر گرم طلای ۱۸ عیار به نسبت به روز دوشنبه با ۱۴ هزار و ۵۰۰ تومان کاهش، یک میلیون و ۲۶۶ هزار و ۱۰۰ تومان معامله شد و هر مثقال طلای ۱۸ عیار نیز ۵ میلیون و ۴۳۸ هزار تومان خرید و فروش شد.

قیمت سکه امامی در روز چهارشنبه (۱۵ دی ماه) هم با کاهش ۵۰ هزار تومانی به ۱۲ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان رسید و در این روز، هر گرم طلای ۱۸ عیار با ۹۰۰۰ تومان کاهش یک میلیون و ۲۵۷ هزار و ۱۰۰ تومان و هر مثقال طلای ۱۸ عیار نسبت به روز قبل با ۵ هزار تومان افزایش، ۵ میلیون و ۴۴۳ هزار تومان نرخ گذاری شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =