مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به شعار امسال گفت: قطعات و تجهیزات بندری و دریایی را از شرکت های داخلی تامین می کنیم.

 تولید کنندگان داخلی قطعات و تجهیزات بندری و دریایی  را تامین می کنند

به گزارش کارآفرین نیوز از وزارت راه و شهرسازی، محمد راستاد با بیان اینکه از وظایف ذاتی حوزه بنادر و دریانوردی در محدوده بنادر بازرگانی، ارائه خدمات تخلیه، بارگیری و عملیات لجستیکی و در بخش دریایی امور حاکمیتی است، افزود: با توجه به شعار "تولید، پشتیبانی‌ها، مانع ‌زدایی‌ها" تکالیفی برعهده سازمان بنادر است که در این راستا از بخش خصوصی به خصوص واحدهای فعال در مراکز تولیدی در پسکرانه بنادر حمایت خواهیم کرد.  

معاون وزیر راه و شهرسازی بیان اینکه این سازمان متناسب با شعار امسال هرگونه حمایت و پشتیبانی از تولیدکنندگان برای تسهیل در فرآیند واردات و صادرات کالا را در دستور کار خود قرار داده است، ادامه داد: یکی از کارهای مهم سازمان بنادر و دریانوردی، پشتیبانی از مراکز تولیدی و تاسیسات صنعتی است که در محدوده تحت مسئولیت و نظارت سازمان بنادر و دریانوردی فعال هستند.   

به گفته وی، تولیدکنندگان داخلی که محصولات خود را از طریق بنادر تجاری کشور صادر می‌کنند، نیز مشمول مکانیزم‌های حمایتی خواهند شد و به طور قطع با رفع موانع؛ فعالان اقتصادی با حداقل هزینه محصولات خود را از بنادرتجاری صادر می کنند.

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی افزود: در راستای حمایت از تولید، اقدامات قابل توجهی در تامین تجهیزات مورد نیاز سازمان بنادر و دریانوردی اعم از تجهیزات دریایی و بندری صورت گرفته است که در سال جاری با جدیت بیشتری سفارش به سازندگان داخلی دنبال می شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =