ثبت نام مردان مجرد بالای ۲۳ سال در طرح نهضت ملی مسکن (سامانه ثمن) از ساعت ۱۲ ظهر امروز، ۲۰ دی ماه آغاز می‌شود.

آغاز ثبت‌نام مجردها در طرح نهضت ملی مسکن

به گزارش کارآفرین نیوز، مرحله نخست ثبت نام متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن از ۲۸ مهرماه تا ۱۵ دی ماه انجام شد و طبق اعلام معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی، در این مرحله ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر از طریق سامانه ثمن (saman.mrud.ir) درخواست خود را به ثبت رساندند.

با اینکه فرصت ثبت نام متقاضیانی که در محدوده ۵۲۰ شهر اعلامی مرحله اول به پایان رسیده، متقاضیان شهرهایی که به تازگی به طرح نهضت ملی مسکن اضافه شدند تا دو ماه از امکان ثبت نام از طریق سامانه مذکور برخوردارند و می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی ثمن درخواست خود را ثبت کنند.

بر اساس اعلام وزارت راه و شهرسازی، ثبت نام طرح نهضت ملی مسکن در ۶۷۴ شهر هنوز آغار نشده و بازگشایی سامانه ثبت نام برای این شهرها در دستور کار است و جزئیات آن به زودی اعلام خواهد شد.

مسکن

ناگفته نماند که طبق اعلام معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی، سامانه ثمن از ساعت ۱۲ ظهر امروز (۲۰ دی ماه) برای ثبت نام مردان مجرد بالای ۲۳ سال باز می شود و متقاضیان تا ۲۰ بهمن ماه فرصت دارند درخواست خود را ثبت کنند.

به گفته محمود محمودزاده، پیش از این حداقل سن مجاز برای ثبت نام مردان مجرد ۲۵ سال اعلام شده بود که اکنون به ۲۳ سال کاهش یافته است. افراد مجرد که در این طرح ثبت ‌نام می ‌کنند باید در زمان تحویل واحد متاهل شده باشند، در غیر این صورت قیمت واحد مسکونی طبق کارشناسی روز برای متقاضیان محاسبه می ‌شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =