روند بورس در هفته جاری منفی بود به گونه‌ای که شاخص کل و شاخص هم وزن به ترتیب بازدهی منفی ۲.۱۸ و ۱.۵۸ درصدی را ثبت کردند و شاخص همچنان در کانال یک میلیون و ۳۰۰ هزار واحد درجا می‌زند.

دماسنج بورس؛ نوسانی و خنثی

به گزارش کارآفرین نیوز، هفته جاری برای بورس پُرنوسان بود و در بسیاری از روزها تا ساعات میانی روند بورس صعودی بود، ولی در نهایت بورس کار خود را با افت نسبت به روزهای قبل خود به پایان می رساند.

در روز شنبه شاخص بورس تا یک میلیون و ۳۶۷ هزار واحد صعود کرد، ولی در نهایت نتوانست روند خود را حفظ کند و با افت ۷۵۱ واحد در ارتفاع یک میلیون و ۳۶۲ هزار واحد قرار گرفت.

این شاخص تنها در روز سه شنبه صعودی بود و در سایر روزهای هفته به پُرنوسان بود. در نهایت بورس در آخرین روز کاری هفته با افت یک هزار و ۹۲۸ واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۳۳۴ هزار واحد قرار گرفت.

بورس

در مجموع بورس نسبت به هفته گذشته، ۲۸ هزار و ۸۶۷ واحد افت داشت.

شاخص کل با معیار هم وزن رویه متفاوتی در پیش گرفت و در سه روز ابتدایی هفته منفی و در روزهای پایانی مثبت بود. این شاخص در نهایت کار خود را با در ارتفاع ۳۵۳ هزار و ۷۶۸ واحد قرار گرفت که نسبت به هفته گذشته ۵ هزار و ۷۰۶ واحد افت داشته است.

شاخص فرابورس نیز در روزهای ابتدایی هفته نزولی و در دو روز پایان مثبت بود. این شاخص نسبت به هفته گذشته بازدهی منفی ۱.۶۳ درصد را تجربه کرد.

بورس هفته آینده چگونه خواهد بود؟

بازار بورس در هفته جاری، در کانال یک میلیون و ۳۰۰ هزار درجا زد این درحالی است که موافقت رئیس‌جمهور با ابلاغ برخی بندهای مصوبه حمایتی از بورس در لایحه بودجه قطعی شده، با این وجود این بازار همچنان چشم انتظار نتیجه مذاکرات هسته ای، قیمت دلار و رفع ابهامات است.

تحلیل ها نشان می دهد، بازار همچنان در حالت خنثی باقی خواهد ماند و شاخص کل در همین حوالی یک میلیون و ۳۰۰هزار واحد تا یک میلیون و ۴۰۰هزار واحد درجا خواهد زد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =