گاهی یافتن سرمایه‌گذار و یا بانک حامی کارآفرینی برای رونق و رشد کسب و کار نوپا، مهم‌ترین دغدغه یک کارآفرین است که می‌تواند گاهی در روند رشد، وقفه ایجاد کند.

برترین بانک‌های حامی کارآفرینان دنیا در سال ۲۰۲۲

تعریف کارآفرینان، بنیانگذاران استارتاپ ها، صاحبان کسب و کارهای نوپا از بانک خوب و حمایتگر، با آنچه در ذهن یک تاجر که کسب و کارش به ثبات رسیده وجود دارد می تواند متفاوت باشد.

بانک های حامی کارآفرینی هر ساله، طرح های جدید خدماتی و تسهیلاتی ویژه برای حمایت از کارآفرینان تصویب می کنند. بدین معنا که نوع تسهیلاتی که برای حمایت از کارآفرینان ارائه می کنند با آنچه به صورت سنتی به مشتریان عادی ارائه می کنند تفاوت های معناداری دارد.

موسسه تحقیقاتی مطالعاتی اسمارت اَسِت (SmartAsset)؛ از سال ۲۰۱۲ به عنوان حلقه اتصال کارآفرینان و مشاوران بانکی، مالی و سرمایه گذاری فعالیت می کند. این موسسه با بررسی دقیق و آماری اطلاعات اقتصادی و بانکی، سالانه فهرست هایی در زمینه های مرتبط با کارآفرینی منتشر می کند که برای صاحبان کسب و کارهای نوپا بسیار کارساز است.

حالا این موسسه با بررسی آماری مصوبات بانک های برتر برای حمایت از کارآفرینان و استارتاپ ها، فهرست جدیدی منتشر کرده است.

KeyBank National Association

علاوه بر تمام موسسات و بانک های حامی کارآفرینی که با این موسسه همکاری می کنند، انجمن SBA به عنوان اصلی ترین مرجع کسب و کارهای کوچک نیز در گردآوری آمار و اطلاعات مرتبط با این موسسه همکاری نزدیک دارد.

فهرست بانک های برتر کارآفرینی، مرجع بسیاری از استارتاپ ها و کارآفرینان برای جذب سرمایه و یا یافتن شتاب دهنده برای خروج سریعتر از مرحله رشد، کسب استقلال و افزایش تاب آوری برای ادامه حیات در گستره اقتصاد بین الملل است.

۱. ولز فارگو (Wells Fargo):‌ این بانک مستقر در کالیفرنیا بیشترین تسهیلات را در سال گذشته میلادی نیز به کسب و کارهای کوچک و نوپا ارائه کرده است و به عنوان یکی از بهترین تسهیلات دهندگان توسط انجمن SBA (انجمن کسب وکارهای کوچک) معرفی شده است.

۲. کی بَنک (KeyBank National Association)

۳. چِیس بانک (Chase Bank)

۴. بانک آو اَمِریکا (Bank of America)

۵. بانک پی اِن سی (PNC Bank)

۶. بانک ریجِنز (Regions Bank)

۷. کَپتال وان (Capital One)

۸. یو اِس بانک (U.S. Bank)

۹. تَب بانک (Tab Bank)

۱۰. لایو اُک بانک (Live Oak Bank)

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.