نائب رئیس کمیسیون مشترک پیگیری طرح حمایت از کاربران فضای مجازی از نهایی شدن گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس در خصوص این طرح خبر داد.

گزارش نهایی طرح صیانت آماده شد

به گزارش کارآفرین نیوز، علی یزدی خواه گفت: گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس در خصوص طرح حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه فضای مجازی تقریباً نهایی شده و ما امیدواریم که در هفته جاری بتوانیم جلسات کمیسیون مشترک را برای تصویب کلیات طرح برگزار کنیم.

به گفته نماینده مردم شریف تهران ری شمیرانات اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی مرحله بعدی بررسی و تصویب طرح حمایت از حقوق کاربران مجازی در ماه جاری است. وی ادامه داد: ما امیدواریم که بتوانیم در عرض یک ماه، نسخه نهایی طرح صیانت از فضای مجازی را به شورای نگهبان تقدیم کنیم.

یزدی خواه، در خصوص اختلاف نظر های موجود در جریان رسیدگی این طرح گفت: در حال حاضر این اختلاف نظرها حل و فصل شده و تنها در موارد اندکی، اختلاف نظراتی وجود دارد که در حال رفع آن هستیم. وی ادامه داد: در نسخه نهایی که مرکز پژوهش‌های مجلس آماده کرده است، اصلاحات مدنظر این مرکز و نظرات مرکز ملی فضای مجازی و وزارت ارتباطات نیز اعمال شده و به نوعی این نسخه، مورد وثوق و وفاق همه قرار دارد.

به گفته این نماینده مجلس، این طرح از حمایت‌های دستگاه‌های اجرایی، سازمان تبلیغات اسلامی، سازمان صدا و سیما (ساترا)، مرکز ملی فضای مجازی و وزارت ارتباطات برخوردار است. وی گفت: پس از برگزاری جلسات متعدد، هم اکنون وفاق حداکثری در این نسخه دیده می‌شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =