داده‌های کوین CoinMarketCap حکایت از این دارد که SHIB در حال حاضر، پس از پیشی گرفتن از MATIC، به چهاردهمین کوین بزرگ از نظر ارزش بازار تبدیل شده است.

آیا رشد قیمت شیبا آغاز شده است؟

به گزارش کارآفرین نیوز، شیبا اینو در حال حاضر با قیمت ۰.۰۰۰۰۲۲۱۴ دلار معامله می شود که نسبت به ۷ روز اخیر ۲۴.۶۳ درصد کاهش داشته، با این وجود این توکن نسبت به پایین ترین سطح خود (یکشنبه ۲ بهمن) ۴۰ رصد رشد داشته است.

روز یکشنبه ۲۲ ژانویه ( ۲ بهمن) شیبا به ۰.۰۰۰۰۱۷۰۴ دلار سقوط کرده که پایین ترین سطح از ۶ اکتبر (۱۴ مهر ماه) بوده است. همچنین این توکن در روز شنبه نیز از نظر ارزش بازار به رتبه شانزدهم سقوط کرد و ریزش شدیدتری نسبت به سایر ارزهای دیجیتال داشت. حتی افزایش نرخ توکن‌سوزی نیز کمکی به جلوگیری از سقوط فاجعه‌بار شیبا نکرد.

شیبا

تاکنون در مجموع ۴۱۰، ۳۰۱، ۳۷۳، ۵۰۵، ۶۶۱ توکن شیبا (۴۱درصد) از عرضه اولیه ۱ کوادریلیونی سوزانده شده است.

از ابتدای دسامبر (۱۰ آذر) تاکنون بیش از ۲.۵ میلیارد شیبا اینو از دسترس خارج شده است، همچنین به صورت میانگین در هر هفته بیش از ۴۲۸ میلیون شیبا سوزانده می‌شود.

استیون کوپر یکی از اعضای برجسته جامعه شیبا که متخصص توکن سوزی شیبا است، اعلام کرد، توسعه‌دهندگان Shiba Inu در حال کار روی راه‌های جدیدی برای توکن سوزی این میم کوین هستند.

با وجود این توکن سوزی های، داده های کوین مارکت کپ نشان می دهد که شیبا هنوز ۷۳% از اوج قیمتی خود فاصله داشته است.

از سوی دیگر داده های ارائه شده توسط IntoTheBlock نیز نشان می دهد که در حال حاضر تنها ۳۹ درصد از دارندگان شیبا در سود هستند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.