استارتاپ فناوری محور هندی عالیقان با ارائه خدمات گوناگون بر بستر IT، مشتریان بین‌المللی برجسته‌ای را به خود جذب کرده است.

عالیقان؛ استارتاپی که پارادایم ذهنی نسبت به معلولیت را جابجا کرد

با شنیدن واژه کارآفرین، ناخودآگاه همزمان به یاد انعطاف پذیری آگاهانه، اراده و عزم راسخ، قدرت راهبری، مدیریت زمان، قدرت انطباق، مهارت حل مسأله و بسیاری ویژگی های دیگر می افتیم.

اما بر اساس یک پارادایم ذهنی نانوشته، بر این باوریم که تنها کسانی قادرند کسب و کار جدیدی راه اندازی کنند که از قدرت جسمانی کامل برخوردارند و با مشاهده افرادی که از سلامت جسمانی کامل برخوردار نیستند، اما توانسته اند به عنوان کارآفرین، کسب و کار برجسته ای ایجاد کنند متعجب می شویم.

محمد افتخار علی؛ از کارآفرینان هندی از جمله افرادی است که در جامعه بین المللی کارآفرینان توانست نام خود و استارتاپ عالیقان را با قدرت اراده و همت بالای خویش مطرح کند.

AliQan

محمد در شهر کوچک آگرا (Agra) به دنیا آمد. در سن یک سالگی پس از ابتلا به فلج اطفال، توانایی راه رفتن را از دست داد اما پس از پذیرش ناتوانی جسمی خود، توانایی روحی و ذهنی خود را به رخ جامعه کارآفرینان هندی کشید.

استارتاپ عالیقان (AliQan)؛ استارتاپ فناوری محور هندی است که در زمینه طراحی وبسایت ها و اپلیکیشن های موبایلی برای کسب و کارهای مختلف فعالیت می کند.

این استارتاپ با هدف معرفی بهتر استارتاپ ها و کسب و کارهای جدید به مشتریان در سال ۲۰۱۲ در دهلی نو تاسیس شد. عالیقان با طراحی و راه اندازی وبسایت، اپلیکیشن های موبایلی یا توسعه بازاریابی اینترنتی محصولات و خدمات استارتاپ ها و کسب و کارهایی که بر بستر IT فعالیت می کنند به آنان کمک می کند زودتر تاب آوری خود را در دنیای پرتلاطم اقتصاد جهانی به دست آورند و بتوانند با جذب سرمایه گذاران بهتر، در صنعت هدف خود موفق شوند.

ALIQAN

پس از مدتی کوتاه، این استارتاپ توانست با ورود پرقدرت به حوزه ساخت و توسعه بازی های موبایلی، نام خود را در میان استارتاپ ها و شرکت های تکنولوژی محور هندی فعال در این زمینه هم بر سر زبان ها بیاندازد.

مهم ترین بخش فعالیت های این استارتاپ؛ برون سپاری فعالیت ها است که به مرجعی برای سایر استارتاپ ها در این زمینه تبدیل شده است. شرکت ها و استارتاپ هایی که به نیروی متخصص در زمینه ای خاص برای مدت محدودی نیاز دارند با کمک عالیقان می توانند پرسنل مدنظر خود را بیابند.

حالا بسیاری از استارتاپ ها در سراسر دنیا با کمک عالیقان، نیروی متخصص برای همکاری دائمی یا پاره وقت پیدا می کنند.

بسیاری از استارتاپ ها و شرکت های هندی و بین المللی که از خدمات استارتاپ عالیقان استفاده کرده اند، سرویس ها و طراحی این شرکت بر بستر وب را به دلیل نوآوری وتنوع در طراحی ها با توجه به کم نظیر و خارق العاده توصیف می کنند.

برخی مشتریان برجسته این استارتاپ عبارتند از NEC، AlizHealth، Indiamart، و بسیاری استارتاپ های دیگر.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =