پالیگان به عنوان چهاردمین ارز برتر بازار شناخته می‌شود که به منظور رفع مشکلات اتریوم و البته تسهیل ارتباط بین بلاک‌چین‌های مختلف در سال ۲۰۱۷ راه‌اندازی شده است.

"پالیگان"؛ توکن شرایط خرسی بازار

به گزارش کارآفرین نیوز، در روزهایی که بهای بیت کوین و آلت کوین های باارزش روند نزولی دارند، سرمایه گذاران به دنبال فرصت های عالی برای خرید رمزارز های قوی هستند که مناسب این شرایط باشد.

در این سلسله گزارشات برخی از توکن هایی که در شرایط اصلاح بازار، روند رو به رشد داشته اند را بررسی خواهیم کرد. البته ذکر این نکته ضروری است که هدف از معرفی این آلت کوین ها پیشنهاد برای خرید آنها نبوده و افراد علاقه مند به سرمایه گذاری در این حوزه باید خود براساس اطلاعات شرایط بازار را در نظر بگیرند.

پالیگان

MATIC یا پالیگان به عنوان راحت حل دوم مقایس پذیری اتریوم شناخته می شود و در حال حاضر قیمت آن ۱.۶۸ دلار بوده که نسبت به روز گذشته ۲.۰۷ درصد کاهش داشته است.

این توکن در سال ۲۰۲۱ رشد فوق العاده ای را تجربه کرد، در واقع به دلیل سازگاری بالا با اتریوم و هزینه های اندک تراکنش، سرمایه گذاران جذب این آلت کوین شدند.

پالیگان

بررسی داده های کوین مارکت حکایت از این دارد که در ۱۲ ماه اخیر پالیگان ۳۹۶۱ درصد رشد قیمت داشته است.

این توکن در حال حاضر با ارزش بازار ۱۲.۵۶ میلیارد دلار، چهاردمین ارز از لحاظ حجم معاملات شناخته می شود. همچنین حجم معاملات روزانه آن بیش از ۸۷۵ میلیون دلار است.

بررسی دقیق داده کوین مارکت نشان می دهد که در دی ماه سال جاری، قیمت آن به ۲.۹۲ درصد رسیده بود که بیشترین قیمت ثبت شده برای پالیگان بوده است.MATIC در سال ۲۰۱۷ توسط دو هندی تبار تاسیس شد. جنتی کنانی و سندیپ یانیوال از متخصصین برنامه نویسی حرفه ای بلاک چین هستند که پالیگان را جهت راهکاری امن برای اتصال و تعامل شبکه های بلاک چین ایحاد کردند.

شبکه ایجاد شده توسط این دو هندی تبار، مزیت های منحصر به فردی دارد، در واقع از آنجایی که تیم پالاگین، از اشکالات شبکه اتریوم آگاهی داشتند، شبکه ای با ارزش را ایجاد نمایند.

سرعت عملیاتی بالا، مقیاس پذیری خوب، امنیت عالی، تجربه کاربری روان و ... را می توان از مزیت های منحصر به فرد این شبکه عنوان کرد.

صرافی های بایننس، کوین بیس پرو، زب بیت، هیوبی گلوبال، یونی سواپ، بای وای، هات بیت و کوین اکس از مشهورترین صرافی های بازار هستند که این آلت کوین را در فهرست خود لیست نموده اند.

با اینکه پالیگان جهش قیمت خوبی داشته است، اما تحلیل گران اعتقاد دارند هنوز به اهداف مدنظر خود نرسیده است. در واقع اگر این ارز بتواند به اهداف مدنظر خود دست یابد، باید منتظر جهش فوق العاده ارزش آن بود.

پالیگان

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.