قیمت خرید و فروش انواع مدل‌های دوچرخه در بازار افزایش چند برابری داشته و در برخی مدل‌ها، نرخ آن با موتورسیکلت برابری می‌کند.

قیمت انواع دوچرخه در بازار

به گزارش کارآفرین نیوز، بررسی ها نشان داده که قیمت دوچرخه طی سال های اخیر افزایش چند برابری داشته و این روند همچنان ادامه دارد.

در حال حاضر، قیمت برخی مدل های دوچرخه با موتورسیکلت برابری می کند و خرید مدل های با کیفیت و با دوام آن، نیاز به صرف هزینه ای بیش از ۲۰ میلیون تومان دارد.

به منظور اطلاع دقیق تر از قیمت انواع مدل های دوچرخه، سری به سایت های خرید و فروش آنلاین زدیم و در ادامه قیمت برخی مدل ها را ذکر خواهیم کرد.

در حال حاضر، دوچرخه برقی مدل LF۹۰S سایز ۲۶ به قیمت ۵۴ میلیون تومان و دوچرخه کوهستان مریدا مدل ONE-TWENTY ۵۰۰ D سایز ۲۶ به قیمت ۵۱ میلیون تومان و دوچرخه برقی هیمو مدل C۲۶ SUN۳۶۵۸ سایز ۲۶ به قیمت ۳۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در بازار خرید و فروش می شود.

همچنین دوچرخه جاینت مدل ELECTRA سایز ۲۶ به قیمت ۳۸ میلیون تومان و دوچرخه برقی مرسدس بنز مدل ۰۰۳ سایز ۲۶ به قیمت ۳۵ میلیون تومان و دوچرخه برقی BMW مدل ۰۰۲ سایز ۲۶ به قیمت ۳۵ میلیون تومان و دوچرخه برقی تاشو شیائومی مدل XMDZLZXC۰۱QJ به قیمت ۳۳ میلیون تومان و دوچرخه برقی تومولو مدل F۸ سایز ۱۴ به قیمت ۳۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در بازار معامله می شود.

دوچرخه کوهستان اورلورد مدل MULSANNE سایز ۲۷.۵ نیز ۲۰ میلیون تومان و دوچرخه جاینت مدل ESCAPE۳ سایز ۲۸ به قیمت ۱۴ میلیون تومان و دوچرخه کوهستان کراس مدل HULK به قیمت ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان نرخ گذاری شدند.

در بین دوچرخه های ارزان قیمت نیز دوچرخه تاشو مدل ZX۶R سایز ۲۶ به قیمت ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، کراس مدل CITY STORM سایز ۲۶ به قیمت ۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان، کوهستان المپیا مدل BOXER سایز ۲۴ به قیمت ۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان، کوهستان المپیا مدل SPORT STEEL سایز ۲۷.۵ به قیمت ۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، کورسی ویوا مدل AS۲۰ به قیمت ۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و آلپینا مدل JICO سایز ۲۰ به قیمت ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان در بازار خرید و فروش می شود.

دوچرخه کوهستان اورلورد مدل MULSANNE

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =