رئیس کل سازمان خصوصی سازی از آغاز فرآیند واریز سود سهام عدالت از اول اسفند خبر داد و گفت: مبلغ سود سهام عدالت ۵۳۰ هزار تومانی حدود ۶۰۰ هزار تومان است.

آغاز پرداخت سود ۶۰۰ هزار تومانی سهام عدالت از اول اسفند

به گزارش کارآفرین نیوز، حسین قربانزاده، ضمن اشاره به در نظر گرفتن، سود شرکت های غیربورسی سهام عدالت گفت: سیزده شرکت غیر بورسی در این مجموعه حضور دارند که سود آن ها دو هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان است، همچنین سود سهام شرکت های بورسی برابر با ۲۹ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان برآورد شده است.

به گفته معاون وزیر اقتصاد، سود اختصاص یافته سه برابر رشد داشته است. وی در این خصوص گفت:مجموع سود توزیعی سال گذشته در حدود ۹۵۰۰ میلیارد تومان بوده که مجموع آن به ۳۱ هزار میلیارد تومان رسید که بدین معناست که عدد ۳ برابر شده است.

قربانزاده در بخش دیگری از صحبت های خود، ۴۹ میلیون نفر را جامعه هدف دریافت سود سهام عدالت عنوان کرد و اظهار داشت: فرایند واریز سود سهام عدالت از اول اسفند ماه آغاز می شود و افرادی که روش غیرمستقیم را انتخاب کردند بایستی تا تاریخ اول اسفند ماه سال جاری سهامدار استانی باشند و سهامشان را نفروشند تا مشمول این سود شوند.

رئیس سازمان خصوصی در انتها گفت: سود سهام عدالت کسانی که در سامانه سجام عضو هستند از آن طریق و آن‌هایی که در سجام نیستند، بر اساس اطلاعات شماره حساب‌های بانکی سازمان خصوصی‌سازی که در اختیار شرکت سپرده‌گذاری قرار گرفته است به صورت جمعی به حساب ذی‌نفعان واریز می‌شود.


برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.