قیمت خودروهای لوکس خارجی در بازار ایران به حدی بالا است که فقط قشر مرفه جامعه توان خرید آن را دارند.

قیمت جدید انواع ماشین لوکس خارجی در بازار

به گزارش کارآفرین نیوز، خودروهای لوکس همواره طرفداران زیادی دارند چرا که علاوه بر جذابیت های ظاهری، از تکنولوژی های نوین در ساخت آن ها استفاده شده که علاوه بر قشر جوان، توجه عموم را به خود جلب می کنند.

در ایران هم با توجه به اینکه محصولات خودروسازان داخلی از کیفیت چندان بالایی برخوردار نبوده و در ساخت آن ها از تکنولوژی های روز استفاده نمی شود و شاهدیم که هر ساله خودروهای قدیمی را با تغییرات ظاهری محدود به بازار عرضه می کنند، تمایل به خرید خودرو لوکس خارجی در افراد بیشتر است.

البته ممنوعیت واردات خودرو، انحصاری بودن بازار خودرو داخلی، شرایط بد اقتصادی، تحریم ها و... از جمله عواملی هستند که باعث شده قیمت خودرو لوکس خارجی در ایران بیش از سایر کشورها باشد و فقط قشر مرفه توان خرید این خودروها را داشته باشند. به منظور اطلاع از قیمت خودروهای لوکس موجود در بازار، در ادامه نرخ خرید و فروش چند مدل خودرو صفر کیلومتر گران قیمت و پرطرفدار را ذکر خواهیم کرد.

اکنون، خودرو ولوو XC۹۰ مدل ۲۰۱۷ اینسکریپشن اتوماتیک بنزینی به قیمت ۹ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان، لکسوس RX ۲۰۰ توربو fsport مدل ۲۰۱۸ اتوماتیک بنزینی به قیمت ۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان و لکسوس NX ۳۰۰h fsport مدل ۲۰۱۷ اتوماتیک هیبریدی به قیمت ۴ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان در بازار معامله می شود.

همچنین، خودروهای BMW ۷۳۰li مدل ۲۰۱۸ اتوماتیک بنزینی به قیمت ۹ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان و BMW ۵۳۰i مدل ۲۰۱۸ اتوماتیک بنزینی به قیمت ۶ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان،BMW X۴ مدل ۲۰۱۷ اتوماتیک بنزینی به ۵ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان و BMW ۳۳۰i مدل ۲۰۱۸ اتوماتیک بنزینی به قیمت ۳ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان و BMW ۳۲۰i مدل ۲۰۱۸ اتوماتیک بنزینی به قیمت ۲ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می شود.

خودرو لوکس

خودروهای بنز E۲۰۰ مدل ۲۰۱۷ اتوماتیک بنزینی نیز به قیمت ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان، بنز E۲۵۰ کروک مدل ۲۰۱۴ اتوماتیک بنزینی به قیمت ۴ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان، بنز E۳۰۰ مدل ۲۰۱۲ اتوماتیک بنزینی به قیمت ۴ میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان و بنز E۳۵۰ مدل ۲۰۱۴ اتوماتیک بنزینی به قیمت ۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان در بازار خودرو ایران نرخ گذاری شده است.

همچنین، خودروهای هیوندای آزرا مدل ۲۰۱۹ اتوماتیک بنزینی به قیمت ۳ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان، هیوندای سانتافه ix۴۵ مدل ۲۰۱۸ اتوماتیک بنزینی به قیمت ۲ میلیارد و ۹۴۰ میلیون تومان و هوندا CR-V مدل ۲۰۱۶ اتوماتیک بنزینی به قیمت ۲ میلیارد و ۹۹۰ میلیون تومان و تویوتا RAV۴ مدل ۲۰۱۸ اتوماتیک بنزینی به قیمت ۳ میلیارد و ۲۴۰ میلیون تومان در ایران معامله می شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =