بنیان‌گذار دوج کوین شایعه پذیرش این رمز ارز در شعبه‌های رستوران مک دونالد که توسط ایلام ماسک مطرح شده بود، را احمقانه عنوان کرد.

شایعه خرید مک دونالد با دوج کوین!

به گزارش کارآفرین نیوز، در روزهای اخیر ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، با یک توییت سبب رشد ۹ درصدی قیمت دوج کوین شد. او در این توییت با یک ایموجی که خطاب به اکانت توییتر رسمی مک دونالد بود، به شایعات پیرامون این غول فست‌فودی دامن زد.

از طرف دیگر ایلان ماسک در پاسخ به توییت کاربردی، از ممکن بودن پذیرش دوج کوین توسط اینترنت ماهواره استارلینک خبر داد. هرچند به شکل قطعی پاسخی در این زمینه نداد، اما احتمال پذیرش دوج کوین توسط استارلینک وجود دارد. در ماه های اخیر برخی از محصولات تسلا که از شرکت های زیرمجموعه ایلان ماسک است، اقدام به فروش محصولات خود با دوج کوین نموده است.

مک دونالد

البته در خصوص ادامه به کارگیری این رمزارز توسط ایلان ماسک نیز تردید وجود دارد، در اسفند سال گذشته، ایلان ماسک پرداخت بیت کوین را برای محصولات شرکت خودروسازی تسلا فعال کرده بود که پس از گذشت چند ماه به بهانه خطرات زیست محیطی آن را غیر فعال کرد.

این موارد باعث شد که در هفته اخیر قیمت دوج کوین تحت تاثیر قرار گیرد و بحث فست فود مک دونالد و دوج کوین به یکی از مباحث پُربازدید هفته تبدیل شود.

پس از این شایعات بیلی مارکوس (Billy Markus)، هم بنیان گذار دوج کوین شایعات پیرامون این موضوع را احمقانه عنوان کرد و گفت: اعتقادی به پذیرش دوج کوین در آینده نزدیک به‌ عنوان راه پرداخت در مک‌دونالد ندارد.

به گفته مارکوس، افرادی که چنین شایعه‌ای را باور کرده‌اند باید روند فکری خود و افرادی که به آنها گوش داده‌اند را با دقت بررسی کنند، زیرا چنین شایعه‌ای بسیار احمقانه است».

با این وجود هم بنیانگذار دوج کوین، پذیرش دوج توسط مک دونالد را اتفاق خوبی عناون کرد اما این شایعه را غیر واقعی دانست.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =