متوسط قیمت مسکن در جنوبی‌ترین محله‌های تهران نیز مانند سایر مناطق پایتخت در سال‌های اخیر دو تا سه برابر رشد داشته و هر متر مربع واحد مسکونی به بیش از ۱۰ میلیون تومان رسیده است.

مظنه مسکن در جنوب تهران

به گزارش کارآفرین نیوز، قیمت مسکن در سال های اخیر رشد قابل توجهی داشته و محدود به منظقه خاصی نیست.

بررسی ها نشان داده که ارزش هر متر مربع واحد مسکونی محله های جنوبی تهران که در سه سال گذشته بین دو تا ۳ میلیون تومان بود، اکنون به بیش از ۱۰ میلیون تومان رسیده و این رقم همچنان در حال افزایش است. به طوری که در حال حاضر در آگهی های خرید و فروش مسکن آمده که، واحد مسکونی ۶۴ متری یک خوابه ۳۰ سال ساخت (بازسازی شده) در نازی آباد به قیمت یک میلیارد تومان معامله می شود.

همچنین، واحد مسکونی ۶۰ متری یک خوابه ۵ سال ساخت در اتابک یک میلیارد تومان و واحد ۶۱ متری یک خوابه ۵ سال ساخت در شهرک ولیعصر نیز ۹۸۰ میلیون تومان ارزش گذاری شده است.

واحد مسکونی ۶۲ متری ۲ خوابه ۱۰ سال ساخت در نعمت آباد نیز ۹۰۰ میلیون تومان، واحد ۶۶ متری ۲ خوابه ۱۸ سال ساخت در فلاح ۹۰۰ میلیون تومان، واحد ۶۰ متری یک خوابه ۱۸ سال ساخت در امام زاده حسن (ع) به قیمت ۸۹۵ میلیون تومان خرید و فروش می شود.

برای واحد ۵۷ متری یک خوابه ۲۰ سال ساخت در یاخچی آباد نیز ۸۸۰ میلیون تومان و برای واحد ۶۰ متری ۲ خوابه ۱۴ سال ساخت در یافت آباد ۸۶۰ میلیون تومان و برای واحد ۶۰ متری یک خوابه ۲۰ سال ساخت در آذری ۸۵۰ میلیون تومان قیمت تعیین شده است.

علاوه بر آن، واحد مسکونی ۶۰ متری یک خوابه ۲۲ سال ساخت در افسریه به قیمت ۷۹۰ میلیون تومان و واحد ۵۸ متری یک خوابه ۲۸ سال ساخت در شهرک کیانشهر به قیمت ۷۸۰ میلیون تومان و واحد ۵۳ متری یک خوابه ۱۰ سال ساخت در شوش به قیمت ۷۲۰ میلیون تومان خرید و فروش می شود. همچنین قیمت پیشنهادی برای معامله واحد ۴۳ متری یک خوابه ۱۷ سال ساخت در مولوی ۷۱۰ میلیون تومان و برای واحد ۶۰ متری ۲ خوابه ۱۸ سال ساخت در عبدل آباد ۷۰۰ میلیون تومان است.

قیمت مسکن

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =