تغییرات قیمتی بازار سکه و طلا در هفته‌ انتهایی بهمن نشان می‌دهد که سکه در این هفته ۱.۸۸ درصد و طلای ۱۸ عیار نیز ۳ درصد افزایش قیمت داشته‌اند.

تغییرات ۶ روزه قیمت سکه و طلا در بازار

به گزارش کارآفرین نیوز، نرخ طلا و سکه روز شنبه ۲۳ بهمن رشد داشت به گونه ای که هر قطع سکه طرح جدید نسبت به آخرین روز هفته گذشته ۳۵۰ هزار تومان افزایش قیمت داشت و در سطح ۱۲ میلیون معامله شد.

بررسی روند هر گرم طلا در این روز حکایت از رشد ۳۵ هزار تومانی، آن نسبت به آخرین روزی کاری هفته گذشته دارد به گونه ای که قیمت آن در سطح یک میلیون و ۲۰۱ هزار تومان قرار گرفت.

در روز یکشنبه قیمت سکه و طلا هر دو افزایش بود، به گونه ای که سکه تمام بهار آزادی به قیمت ۱۲ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز، یک میلیون و ۲۱۴ هزار تومان معامله شدند.

افزایش قیمت در روز دوشنبه ادامه نداشت و بازار طلا روند معکوس به خود گرفت، به گونه ای که نرخ هر گرم طلا ۱۸ عیار به یک میلیون و ۲۰۹ هزار تومان رسید.

در روز چهارشنبه نیز شاهد رشد قیمت سکه و کاهش قیمت طلا بودیم به گونه ای که سکه طرح جدید، سی هزار تومان افزایش و هر گرم طلای ۱۸ عیار، هزار تومان کاهش قیمت داشت.

در آخرین روز هفته تحت تاثیر کاهش قیمت دلار در معاملات پیش خط، چهارشنبه شب، قیمت ها نزولی شد و سکه امامی ۱۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار، یک میلیون و ۲۰۲ هزار تومان قیمت خوردند.

همچنین در حال حاضر قیمت هر قطعه نیم سکه بهار آزادی طرح قدیم ۶ میلیون و ۶۵۰ تومان، هر قطعه ربع سکه سه میلیون و ۷۵۰ هزار تومان و هر قطعه سک یک گرمی دو میلیون و ۲۸۳ هزار تومان است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =