توکن شیبا اینو در هفت روز گذشته همراه با سقوط قیمت بیت کوین به ۳۸ هزار دلار، افت پیدا کرد، این در حالی است که در روزهای اخیر، تعداد دارندگان این توکن به بیش از یک میلیون و ۱۸۰ هزار کاربر رسیده است.

رکوردشکنی شیبا پس از افت قیمت!

به گزارش کارآفرین نیوز، براساس اطلاعات مندرج در سایت Whalestats تعداد دارندگان شیبا اینو در روزهای اخیر افزایش یافته و به یک میلیون و ۱۸۰ هزار و ۱۴۰ کاربر رسیده است.

از سوی دیگر یک هزار نهنگ بزرگ اتریروم بیش از ۲.۶ میلیارد دلار شیبا در اختیار دارند که این رقم معادل ۱۸۲۶۶۵۶۸۸۹۴۲۰۸ توکن شیبا است.

Whalestats یک وب سایت ارز دیجیتال با گردانندگان نامشخص بوده که داده ها، تریدینگ و همه مسایل مربوط به حوزه کریپتوکارنسی را مورد بررسی قرار می دهند.

از سوی دیگر در هفت روز گذشته در سایه افت قیمت بیت کوین، قیمت شیبا نیز ۶.۶۲ درصد افت داشته است، هرچند در ۲۴ ساعت اخیر این میم کوین، رشد ۶.۴۲ درصدی را تجربه کرده است و در حال حاضر با قیمت ۰.۰۰۰۰۲۷۳ دلار معامله می شود.

شیبااینو در حال حاضر نسبت به بالاترین قیمت خود یعنی ۰.۰۰۰۰۸ دلار فاصله ۶۹ درصدی داشته و با ارزش بازار ۱۵ میلیارد دلار در رتبه ۱۴ بازار رمزارزها قرار گرفته است.

علاوه بر این در هفته گذشته این میم کوین، سازمان خودگردان غیرمتمرکز دوجی دائو (Doggy DAO) را راه اندازی کرده است و باید منتظر ماند تا تاثیر آن بر قیمت شیبا را ملاحظه کرد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.