بانک کارآفرین آماده ارائه انواع خدمات ارزی به شرکت‌های نفتی و پتروشیمی است.

ارائه خدمات ارزی بانک کارآفرین به شرکت‌های نفتی

به گزارش کارآفرین نیوز، در راستای همگامی با مشتریان و ارتقا تعاملات فی‌مابین بانک و مشتری؛ بانک کارآفرین فعالیت های ارزی خود را گسترش داده و قادر به ارائه خدمات متنوع برای شرکت های فعال در حوزه نفت و پتروشیمی است.

به این منظور بانک کارآفرین در سومین نمایشگاه و همایش تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی با نگاه ویژه به صنعت پالایش و پتروپالایش که از امروز دوم اسفند ماه در مرکز نمایشگاهی جزیره کیش برگزار می شود، حضور دارد و میزبان شرکت های نفتی و پتروشیمی است.

ارائه خدمات ارزی که در قالب بانکداری شرکتی و بخش عملیات ارزی در بانک شکل گرفته است، امکان اعطای تسهیلات ریالی و ارزی، اعطای ضمانتنامه ریالی و ارزی در چارچوب ضوابط و مقررات بانک مرکزی، اعطای گشایش اعتبار اسنادی داخلی دیداری و مدت دار، اعطای تسهیلات ریالی و ارزی از محل منابع صندوق توسعه ملی با رعایت ضوابط و مقررات را دارد.

بانک کارآفرین در راستای اهداف استراتژیک خود در بخش ارزی امکان ارائه انواع خدمات صرافی، بیمه‌ای، کارگزاری، لیزینگ را در قالب فعالیت های بانکداری شرکتی ارائه می کند که فرصت مناسبی برای شرکت های فعال در حوزه نفت و پتروشیمی است تا با انعقاد قرارداد امکان استفاده از این خدمات را داشته باشد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.