بازار سکه و طلا در اولین هفته اسفندماه دچار نوسانات قیمتی شد و در معاملات پایان هفته، سکه تمام بهار آزادی به قیمت ۱۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان معامله شد.

نوسانات بازار سکه و طلا در اولین هفته اسفند

به گزارش کارآفرین نیوز، سکه و طلا در اولین روز هفته جاری به دلیل نوسانات نرخ ارز، با کاهش قیمت همراه بود به طوری که روز شنبه سکه تمام بهار آزادی ۱۱ میلیون و ۸۴۸ هزار تومان معامله شد که نسبت به پایان هفته قبل، ۱۰۰ هزار تومان افت قیمت را تجربه کرد.

در این روز، نیم سکه با کاهش ۶۰ هزار تومانی به قیمت ۶ میلیون و ۶۴۰ هزار تومان و ربع سکه نیز با کاهش ۶۰ هزار تومانی به قیمت ۳ میلیون و ۶۹۰ هزار تومان و سکه گرمی با کاهش ۱۳ هزار تومانی به قیمت ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان خرید و فروش شد.

قیمت طلا

در روز یکشنبه (یکم اسفندماه) نیز این روند کاهشی ادامه دار بود به نحوی که سکه تمام بهار آزادی ۱۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان، نیم سکه ۶ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان، ربع سکه ۳ میلیون و ۶۳۰ هزار تومان و سکه گرمی ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان نرخ گذاری شد که نشان دهنده کاهش ۴۰ تا ۱۴۸ هزار تومانی قیمت ها در این بازار است. همچنین، هر گرم طلای ۱۸ عیار یک میلیون و ۱۷۵ هزار و ۷۱۸ تومان معامله شد.

این نوسانات قیمتی تا روز پنج شنبه ادامه دار بود و در این روز، سکه تمام بهار آزادی ۱۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و نیم سکه ۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و ربع سکه ۳ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان نرخ گذاری و هر گرم طلای ۱۸ عیار یک میلیون و ۲۱۰ هزار تومان معامله شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =