پلتفرم پرداخت موبایلی جک دورسی با نام Cash App حدود ۱۰ میلیارد دلار از بیت کوین در سال ۲۰۲۱ میلادی درآمد داشته است.

درآمد ۱۰ میلیارد دلاری کش‌اَپ از بیت کوین

به گزارش کارآفرین نیوز، کش‌اَپ به‌ عنوان پرداخت و انتقال پول به‌ صورت رایگان برای سیستم‌های iOS و Android در دسترس قرار دارد. این اپلیکیشن به کاربرد اجازه می‌دهد تا به یک حساب بانکی متصل شده و بر اساس آن ویزاکارت سفارش دهد یا مبالغی را از حساب خود برداشت نماید.

علاوه بر این پشتیبانی از بیت کوین، به‌ عنوان مزیت اصلی این آپ شناخته می‌شود و کاربر می‌تواند بیت‌کوین را بدون واسطه در درون‌برنامه خریداری کرده یا به فروش برساند.

نکته جالب دیگر این بوده که این اپ برای بسیاری از معاملات عادی هزینه‌ای دریافت نمی‌کند و نقل انتقال شخصی و برداشت‌های استاندارد نیز در آن رایگان است.

کش اپ

این سرویس محبوب در آخرین به‌روزرسانی خود، شبکه لایتینگ بیت‌کوین را به برنامه خود اضافه کرده است، در واقع امکان انتقال سریع‌تر و ارزان‌تر بیت‌کوین را با بهره‌گیری از این پروتکل پرداخت لایه دو فراهم شده است.

به‌تازگی در جدیدترین گزارش منتشر شده، میزان سود ناخالص کش‌اَپ در سال ۲۰۲۱ میلادی حدود ۲۱۸ میلیون دلار اعلام شد که در مقایسه با سال ۲۰۲۰ میلادی، ۱۲۴ درصد رشد داشته است.

همچنین در این گزارش میزان درآمد سه ماه چهارم سال ۲۰۲۱ میلادی حدود ۱.۹۶ میلیارد دلار بیت‌کوین و ۴۶ میلیون دلار سود ناخالص بیت‌کوین اعلام شد که نسبت به سال گذشته میلادی ۱۲ و ۱۴ درصد افزایش‌یافته است.

علاوه بر این، در مقایسه با سه‌ماهه سوم سال ۲۰۲۱ میلادی درآمد و سود ناخالص بیت‌کوین افزایش‌یافته است که این افزایش عمدتاً ناشی از افزایش نوسانات قیمت بیت‌کوین بوده است.

همچنین شرکت تخت رهبری جک دورسی در سه‌ماهه چهارم سال ۲۰۲۰ میلادی و سه‌ماهه اول سال ۲۰۲۱ میلادی به ترتیب ۵۰ و ۱۷۰ میلیون دلار در بیت‌کوین سرمایه‌گذاری کرده است.

بر اساس آخرین داده‌های Business of Apps، کش‌اَپ بیش از ۳۶ میلیون کاربر در ایالات متحده و بریتانیا دارد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.