برخی خودروهای خارجی کارکرده در بازار ایران به قیمت بیش از ۵ میلیارد تومان خرید و فروش می‌شوند و به دلیل محدودبت در واردات، نرخ‌ها در برخی انواع خودروهای خارجی کار کرده میلیاردی است.

قیمت‌های جدید خودرو خارجی کارکرده در بازار

به گزارش کارآفرین نیوز، با توجه به ممنوعیت واردات خودرو، بازار خودروهای خارجی کارکرده در ایران پُر رونق است و بسیاری از مصرف کنندگان ترجیح می دهند در صورت داشتن توان مالی اقدام به خرید خودرو با کیفیت خارجی کنند تا اینکه هزینه ای چند صد میلیونی برای خرید خودرو داخلی بپردازند.

قیمت ها در بازار خودرو از اوایل اسفندماه دچار نوسان شدند و بررسی ها نشان می دهد که اکنون، خودرو پورشه ماکان مدل ۲۰۱۷ کارکرده ۶ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان و پورشه کاین مدل ۲۰۱۳ کارکرده ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان و مازراتی کواتروپورته مدل ۲۰۱۲ کارکرده ۶ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در بازار ایران معامله می شود.

همچنین، BMW X۴ مدل ۲۰۱۷ کارکرده ۴ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان و BMW ۵۲۸i مدل ۲۰۱۶ کارکرده ۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان، BMW X۳ مدل ۲۰۱۴ کارکرده ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان خرید و فروش می شود.

رقم پیشنهادی برای خرید و فروش خودروهای لکسوس NX مدل ۲۰۱۶ کارکرده ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان و برای لکسوس RX مدل ۲۰۱۲ کارکرده ۲ میلیارد و ۵۹۰ میلیون تومان است.

بنز S۵۰۰ مدل ۲۰۱۲ کارکرده نیز ۵ میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان، بنز C۲۰۰ مدل ۲۰۰۹ کارکرده یک میلیارد و ۱۸۰ میلیون تومان، هیوندای سانتافه مدل ۲۰۱۷ کارکرده یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان و هیوندای سوناتا هیبرید مدل ۲۰۱۷ کارکرده یک میلیون و ۴۹۰ میلیون تومان و هیوندای النترا مدل ۲۰۱۸ کارکرده یک میلیارد و ۲۹۰ میلیون تومان قیمت گذاری شده است.

خودرو لوکس

خودروهای کارکرده تویوتا هایلوکس دو کابین مدل ۲۰۱۶ اتوماتیک ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان، تویوتا پرادو مدل ۲۰۱۳ نیز دو میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان و تویوتا کرولا مدل ۲۰۱۵ به قیمت یک میلیارد و ۲۱۵ میلیون تومان در بازار معامله می شود.

علاوه بر آن، خودرو بورگوارد BX۷ مدل ۲۰۱۸ کارکرده یک میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان و بورگوارد BX۵ مدل ۲۰۱۸ کارکرده یک میلیارد و ۳۸۰ میلیون تومان، رنو تالیسمان مدل ۲۰۱۸ کارکرده یک میلیارد و ۵۴۰ میلیون تومان و رنو کولیوس مدل ۲۰۱۵ کارکرده یک میلیارد تومان نرخ گذاری شده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.