بانک کارآفرین به‌ منظور ترویج سنت حسنه ازدواج، از ابتدای سال جاری ۵۲۵ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج معادل ۴۱۹ میلیارد ریال به متقاضیان پرداخت کرده است.

پرداخت ۴۱۹ میلیارد ریال تسهیلات ازدواج توسط بانک کارآفرین

به گزارش کارآفرین نیوز، از نظر حجم تسهیلات پیش از این و تا پایان دی ماه در بانک کارآفرین ۴۶۲ فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج معادل ۳۶۶ میلیارد و نهصد میلیون ریال به متقاضیان پرداخت شده بود.

بر اساس این گزارش، تاکنون کلیه متقاضیان تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج، جهت اخذ تسهیلات به شعب عامل بانک معرفی ‌شدند و در حال حاضر تعداد ۱۱۵نفر متقاضی در حال طی کردن مراحل جهت اخذ تسهیلات هستند.

فرآیند دریافت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در بانک کارآفرین به این شرح است؛ هر یک از زوجین به صورت جداگانه باید در سامانه تسهیلات وام ازدواج بانک مرکزی، ثبت نام و کدرهگیری دریافت کنند.

سپس توسط سرپرستی بانکی که در سامانه از طرف شخص متقاضی مشخص شده است، شعبه پرداخت کننده تسهیلات مشخص و برای فرد ثبت نام کننده، پیامک ثبت اطلاعات و شروع مرحله بعدی دریافت تسهیلات ارسال می شود.

در مرحله آخر فرد متقاضی باید با ارائه مدارک لازم به شعبه مراجعه کرده پرونده خود را تکمیل و وام ازدواج خود را دریافت کند.

شایان ذکر است این فرآیند نباید بیشتر از یک ماه زمان ببرد، در غیر این صورت فرد متقاضی باید مجددا ثبت نام کند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.