معاون نخست وزیر اوکراین از صرافی‌های بزرگ کریپتو درخواست کرد علاوه بر فریز نمودن حساب کاربری مقامات روس و بلاروس، دارایی مردم عادی این دو کشور را نیز مسدود نمایند.

قدرت‌نمایی رمزارزها در بحبوحه جنگ

به گزارش کارآفرین نیوز به نقل از سی ان بی سی، بایننس حساب کاربری کاربران روس را مسدود نخواهد کرد.

روز گذشته، میخاییل فدروو؛ معاون نخست وزیر اوکراین از صرافی های بزرگ رمز ارز درخواست کرد حساب کاربری کاربران روسی را مسدود کنند. وی تاکید کرد: نه تنها فریز و مسدود سازی حساب های کاربری سیاستمداران روس و بلاروس، بلکه بستن حساب کاربری ارز دیجیتال مردم عادی این دو کشور نیز بسیار ضروری و حیاتی است.

بزرگترین صرافی ارز دیجیتال اعلام کرد: بایننس، حساب کاربری میلیون ها انسان بی گناه را مسدود نخواهد کرد. فلسفه کریپتو؛ فراهم کردن آزادی مالی بیشتر برای مردم سراسر دنیا است. مسدودسازی حساب کاربری بر اساس تصمیم یک جانبه، با ماهیت ایجاد بازار کریپتو منافات دارد.

بایننس همچنین تاکید کرده است: قطعا" حساب کاربری تمام مقاماتی که نام آنها در لیست تحریم های اعلام شده قرار دارد، مسدود خواهد شد اما مردم عادی در این دسته قرار نمی گیرند.

Kraken

جس پاول؛ مدیرعامل صرافی Kraken نیز در حساب توییتری خود اعلام کرد بدون مجوز قانونی، نمی توان حساب کاربری کاربران روس را مسدود کرد.

پلتفرم دی مارکت (Dmarket) که یک پلتفرم میان زنجیره ای بین متاورس و برندها محسوب می شود نیز اعلام کرد تمام قابلیت های گذشته برای کاربران روس و بلاروس، از امروز از دسترس، خارج و حساب کاربری آنها نیز مسدود شده است.

این پلتفرم همچنین اعلام کرد روبل روسیه از فهرست ارزهای این پلتفرم حذف شده است. دی مارکت؛ یک استارتاپ اوکراینی است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =