تحقیقاتی که در وبسایت‌های مختلف انجام شده، حکایت از این دارد که Involove، CCC، Ascent و Data Robot به عنوان برترین شرکت‌های هوش مصنوعی در سال ۲۰۲۱ شناخته می‌شوند.

برترین شرکت‌های هوش مصنوعی جهان

به گزارش کارآفرین نیوز، برترین شرکت های هوش مصنوعی در مسیر تکامل خود از راهکاری های گوناگون بهره برده اند و در این مسیر شتاب دهنده های نقش حیاتی را ایفا کرده اند. در ادامه به معرفی ۴ شرکت برتر حوزه هوش مصنوعی خواهیم پرداخت.

Anvolve

این شرکت در حوزه نرم افزار و خدمات حرفه ای مشغول به فعالیت بوده است.

Envolve

تغییر نظر مشتری در طول یک بحث برای شرکت های ایده آل محسوب نمی شود و هوش مصنوعی Involve ابزارهایی برای جلوگیری از اتفاق فراهم می آورد.

CCC

این شرکت با بهره گیری از هوش مصنوعی و اینترنت اشیا موجب بهبودی تصمیم گیری در مقیاس وسیع از طریق جمع آوری داده های خودرو، عکس ها، فیلم ها می شود.

CCC در حوزه خودرو و بیمه مشغول به فعالیت بوده و فناوری آن به شرکت ها این امکان را داده تا روند نوآوری خود را سریع تر کرده و تجربه بهتری برای مشتری فراهم نمایند.

 CCC

Ascent

یک شرکت چند منظور در حوزه حقوقی، فین تک و Regtech بوده که شرکت ها در صرفه جویی در وقت و هزینه یاری می رساند.

Ascent Launches New Digital Platform, Provides New Product Suite and  Enhanced Shipment Visibility for Customers

این پلتفرم سبب می شود تا به طور مداوم شرکت ها تغییرات قوانین را در نظر گرفته و هشدارهایی در مورد مسائل به کاربران ارائه دهند.

Data Robot

پلتفرمی برای ساخت و استقرار مدل های یادگیری ماشین بوده که در حوزه داده های بزرگ و نرم افزار مشغول به فعالیت است.

این پلتفرم این امکان را در اختیار دانشمندان داده قرار داده که با یافتن بهترین مدل پیش بینی برای داده ای خود، چالش های شرکت را برطرف سازند.

Data Robot

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.