سخنگوی سازمان اموال تملیکی گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده طی روزهای باقیمانده تا پایان سال ۱۴۰۰، خودروهای لوکس موجود در انبارهای سازمان اموال تملیکی، امحا خواهند شد.

امحاء تعدادی خودروی لوکس قاچاق تا پایان سال

به گزارش کارآفرین نیوز، صاحب حجتی افزود: پس از جلسات متعدد هماهنگی با ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و سازمان‌های ذیربط در امر مبارزه با قاچاق به منظور حمایت از تولید و بازار داخلی و برخورد قانونی با پدیده شوم قاچاق، این سازمان تعدادی از خودروهای گران قیمت خارجی قاچاق را با حضور مسئولان در نیمه دوم اسفندماه سال جاری امحاء خواهد کرد.

حجتی ادامه داد: پس از تاکیدات مقام معظم رهبری در ضرورت توجه به تولید و تقویت ساخت داخل و مبارزه و برخورد قاطع با قاچاق و ابلاغ دستورالعمل مبارزه با قاچاق از سوی رئیس جمهور، موضوع انهدام و امحاء کالاهای قاچاق که کشف و ضبط شده و با احکام مراجع قضایی، قاچاق بودن آن‌ها قطعی شده است، با هماهنگی دستگاه‌های مختلف، در دستور کار این سازمان قرار گرفت.

سخنگوی سازمان اموال تملیکی با اشاره به تاکید رئیس جمهور، رئیس قوه قضاییه و وزیر امور اقتصادی و دارایی در خصوص ساماندهی انبارها و تعیین تکلیف کالاهای موجود در آن گفت: در ۴ ماهه پایانی امسال، حدود ۵ هزار میلیارد ریال، ارزش کالاهای امحا شده توسط این سازمان است که در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته، حدود ۱۶۸ درصد افزایش داشته است.

وی با بیان اینکه سازمان اموال تملیکی به عنوان یکی از حلقه‌های نهایی زنجیره مبارزه با قاچاق کالا و ارز است افزود: امیدواریم نهادها و دستگاه‌های ذیربط که متولیان اصلی و در صف مقدم مبارزه با قاچاق قرار دارند، حسب فرمایش مقام معظم رهبری در برخورد بی‌رحمانه با این پدیده‌ی آسیب زننده به اقتصاد ملی و توان تولید داخلی نیز با جدیت و اهتمام بیشتری مثل گذشته، میدان دار این امر مقدس باشند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =