بررسی بازار تلفن همراه حکایت از این دارد که نام‌های تجاری نوکیا، بلو و انرجایزر، ارزان‌ترین تلفن‌های لمسی بازار محسوب می‌شوند.

ارزان‌ترین تلفن‌های همراه بازار

به گزارش کارآفرین نیوز، در سال های اخیر به دلیل افزایش قیمت دلار، شاهد جهش قیمتی در تلفن های همراه بوده ایم، البته در سال های اخیر به دلیل تنوع درواردات نام های تجاری مختلف، مصرف کننده با مدل های مختلفی از تلفن همراه روبرو بوده که براساس نوع استفاده و قیمت آن، قادر به انتخاب خواهد بود.

در این گزارش، ارزان ترین تلفن های لمسی بازار معرفی خواهد شد.

در حال حاضر تلفن همراه نوکیا مدل C۱ ۲nd Edition ۲۰۲۱ با دوسیم کارت، ظرفیت ۱۶ گیگابایت و رم یک گیگابایت به عنوان ارزان ترین تلفن همراه کشور شناخته می شود که در سطح قیمتی یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قرار دارد.

همچنین تلفن همراه بلو مدل J۷L با قابلیت دو سیم کارت، ظرفیت ۳۲ گیگابایت و رم یک گیگابایت در حال حاضر در سطح قیمتی یک میلیون و ۵۵۰ هزار تومان قرار دارد.

علاوه بر این تلفن همراه انرجایزر مدل Energy E۵۰۰S با قابلیت دو سیم کارت و ظرفیت ۸ گیگابایت دیگر تلفن همراه ارزان بازار بوده که در سطح قیمتی یک میلیون و ۵۶۰ هزار تومان قرار دارد.

در میان مدل های مختلف سامسونگ مدل Galaxy A۰۳ Core SM-A۰۳۲F/DS با قابلیت دو سیم‌ کارت، ظرفیت ۳۲ گیگابایت و رم دو گیگابایت با قیمت دو میلیون و ۲۰۰ هزار تومان به عنوان ارزان ترین تلفن همراه این نام تجاری شناخته می شود.

همچنین تلفن همراه شیائومی مدل Redmi ۹A M۲۰۰۶C۳LG با قابلیت دو سیم‌ کارت و ظرفیت ۳۲ گیگابایت و تلفن همراه موتورولا مدل Moto E۷i Power با قابلیت دو سیم‌کارت، ظرفیت ۳۲ گیگابایت و رم دو گیگابایت در سطح قیمتی دو میلیون و ۴۰۰ هزار تومان قرار دارند که این در میان انواع مدل های شیائومی و موتورولا ارزان ترین محسوب می شوند.

در خصوص تلفن های همراه برند Apple نیز در حال حاضر مدل iPhone SE ۲۰۲۰ A۲۲۹۶ با ظرفیت ۶۴ گیگابایت و ۳ گیگابایت رم در سطح قیمت ۱۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان قرار دارد و به عنوان ارزان ترین مدل این نام تجاری شناخته می شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =