شرکت داروسازی CVS با ثبت علامت تجاری خود، به دنبال ورود به حوزه متاورس و فروش توکن‌های غیرمتمرکز مرتبط با حوزه سلامت است.

راه‌اندازی اولین داروخانه در متاورس

به گزارش کارآفرین نیوز، پس از اینکه شرکت های بزرگی نظیر آدیداس، نایکی، پوما، بانک جی پی مورگان آمریکا، مک دونالد و دیگر شرکت های بزرگ فعالیت های خود را در متاورس آغاز کردند، حال یک شرکت داروسازی آمریکایی نیز به منظور توسعه فعالیت های وارد این فضا شد.

این شرکت از اداره ثبت اختراع و نشان تجاری آمریکا درخواست کرده که کالاهای مجازی قابل دانلود مرتبط با برند خود را تایید کند. در بخشی از فرم ارائه شده شرکت CVS مشاهده می شود: «دارایی‌های مجازی قابل دانلود شامل انواع کالاهای مصرفی، داروهای تجویزی، محصولات سلامتی و تندرستی، کالاهای مرتبط با زیبایی برای استفاده آنلاین در دنیای مجازی خواهند بود».

در ماه های اخیر دولت کره جنوبی و چین سرمایه گذاری کلانی در حوزه متاورس انجام داده اند و حتی سئول پایتخت کره جنوبی به عنوان اولین شهر متاورسی جهان معرفی شده است، همچنین برگزاری اولین عروسی، اولین کلاس درس، ساخت استادیوم و ... نیز در مدت کوتاهی پس از رونمایی از متاورس، رخ داده است و این امر سبب شده است، شرکت ها جهت دریافت سود بیشتر وارد متاورس شوند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =