دو نامزد انتخابات ریاست جمهوری کره‌جنوبی با بهره‌گیری از فضای متاورس به دنبال جلب حمایت سرمایه‌گذاران بازار کرپیتو هستند.

انتخابات کره‌جنوبی به متاورس کشیده شد!

به گزارش کارآفرین نیوز، رقابت نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری کره جنوبی به فضا متاورس کشیده شده و دو نامزدها اقدام به انتشار توکن غیر مثلثی برای جلب حمایت جامعه کرده‌اند.

در روزهای اخیر یون سو یئول نامزد حزب محافظه‌کار کره جنوبی، ۴ هزار NFT با قیمت حدود ۴۰ دلار را در بازار cccv کره جنوبی توزیع کرده و اطلاعات منتشر شده حکایت از این دارد که او قصد دارد ۲۲ هزار و ۳۳۹ توکن غیر مثلثی منتشر کند.

این اقدام یون سو یئول در تقابل با لی جائه میونگ، نامزد حزب دموکرات کره جنوبی بوده که از ابتدای سال جاری انتشار NFT های مخصوص به خود را افزایش داده است.

انتخابات کره جنوبی فردا (چهارشنبه ۹ مارس) در این کشور برگزار می‌شود و این دو نامزد با این راهکار قصد دارند، رأی جوانان را جذب کنند.

انتخابات کره جنوبی

نرخ پذیرش بازار کریپتو در کره جنوبی بالا بوده و نظرسنجی‌ها حکایت از این دارد که از هر ده فرد بیست تا سی‌ساله این کشور، ۴ نفر دارای رمزارز هستند.

این دو نامزد یکی از اصلی‌ترین برنامه‌های انتخاباتی خود را بهبود چشم‌اندازها در حوزه رمزارز و متاورس نوان کرده‌اند. همچنین تاسیس سازمان ارتقای صنعت دیجیتال نیز از دیگر وعده‌های مطرح شده در انتخابات ریاست‌جمهوری کره جنوبی بوده است.

انتخابات پیشرو در کره جنوبی به فیلم محبوب Squid Game که در سال گذشته میلادی پخش شده، تشبیه شده است. در این انتخابات نامزدهای به شدیدترین وجه ممکن یکدیگر را به فساد مالی متهم کرده‌اند و عدم موفقیت نامزدها به کشته‌شدن آن ممکن است سبب زندانی شدن آنها شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =