در حال حاضر برای اجاره روزانه برخی خودروهای خارجی نیاز به پرداخت هزینه‌ای بیش از یک میلیون تومان است.

اجاره روزانه خودرو خارجی از ۸۰۰ هزار تا ۲.۵ میلیون

به گزارش کارآفرین نیوز، این روزها اجاره خودرو به صورت روزانه و ماهانه در ایران رواج بسیاری داشته و اغلب جوانان که علاقمند به کسب تجربه رانندگی با انواع مدل خودروهای خارجی، لوکس و حتی ایرانی هستند برای یکبار هم که شده اقدام به اجاره این محصولات می کنند.

بررسی ها نشان داده، در حال حاضر برای خودرو رنو تالیسمان مدل ۲۰۱۸ مبلغ ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به عنوان اجاره روزانه در نظر گرفته شده و برای اجاره روزانه خودروهای هیوندای آزرا مدل ۲۰۱۹ مبلغ ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و برای هیوندای توسان مدل ۲۰۱۶ مبلغ ۲ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان پیشنهاد شده است.

اجاره خودرو خارجی

هزینه اجاره روزانه خودروهای هیوندای سانتافه ix۴۵ مدل ۲۰۱۳ برابر یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، کیا اسپورتیج مدل ۲۰۱۱ بالغ بر یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، کیا اپتیما مدل ۲۰۰۹ بالغ بر یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.

همچنین، خودرو هیوندای سوناتا YF مدل ۲۰۱۱ به مبلغ یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، کیا سراتو مدل ۲۰۱۰ به مبلغ یک میلیون تومان، کیا سراتو کوپه مدل ۲۰۱۰ به مبلغ یک میلیون تومان به صورت روزانه اجاره داده می شود.

برای اجاره روزانه خودرو هیوندای النترا مدل ۲۰۱۱ نیز یک میلیون تومان و برای خودرو کیا پیکانتو مدل ۲۰۱۶ هم ۸۰۰ هزار تومان هزینه در نظر گرفته شده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =