رصد بازار لوازم‌خانگی بیانگر این است که قیمت انواع تلویزیون در بازار تحت‌ تاثیر کاهش قیمت دلار افت داشته، البته تذکر مقام معظم رهبری و ورود مجلس به ماجرای افزایش قیمت لوازم‌ خانگی نیز تاثیرگذار بوده است.

خرید تلویزیون چقدر هزینه دارد؟

به گزارش کارآفرین نیوز، با خروج آمریکا از برجام و افزایش تحریم، خروج نام‌های تجاری مطرح کره جنوبی در حوزه لوازم‌خانگی از کشور کلید خورد و این سرآغازی بر افزایش قیمت لوازم‌خانگی بود.

هرچند این خروج برای کشور مفید بود و صنعت لوازم‌خانگی کشور احیا و چند میلیون نفر مشغول به کار شدند، با این‌ حال با افزایش قیمت‌ها، قدرت خرید مردم کاهش پیدا کرد، البته سیاست‌های تشویقی نظیر وام‌های بانکی جهت خرید لوازم‌خانگی داخلی تصویب و مورد استقبال مردم قرار گرفت.

در ادامه به بررسی قیمت برخی از تلویزیون‌های موجود در بازار کشور خواهیم پرداخت.

تلویزیون

تلویزیون ال‌ای‌دی دوو مدل DLE-۴۳K۴۳۱۱ سایز ۴۳ اینچ که در حال حاضر با قیمت ۶ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد، با گارانتی ۲۴ ماه انتخاب سرویس، پرفروش‌ترین مدل این نام تجاری محسوب می‌شود.

تلویزیون ال‌ای‌دی هوشمند اسنوا مدل SSD-۵۰SA۶۲۰U سایز ۵۰ اینچ نیز دارای گارانتی ۲۴ ماه انتخاب سرویس بوده و قیمت آن ۱۱ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است و یکی از پرفروش‌ترین محصولات اسنوا در کشور محسوب می‌شود.

در میان مدل‌های مختلف ایکس‌ویژن، مدل ۵۵XTU۸۳۵ سایز ۵۵ اینچ با قیمت ۱۶ میلیون و گارانتی ۲۴ ماهه مادیران با استقبال مردم مواجه شده است.

ال‌ای‌دی هوشمند جی پلاس مدل GTV-۵۰MU۷۲۴S سایز ۵۰ اینچ با قیمت ۱۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان عرضه می‌شود و با دارابودن گارانتی گلدیران، جایگاه ویژه‌ای در میان خریدار دارد.

در بین نام‌های تجاری معتبر خارجی نیز ال‌ای‌دی هوشمند سونی مدل KD-۵۵X۸۵J سایز ۵۵ اینچ با قیمت ۲۸ میلیون تومان، ال‌ای‌دی ال جی مدل ۴۳LJ۵۲۱۰۰GI سایز ۴۳ اینچ با قیمت ۱۰ میلیون تومان و ال‌ای‌دی هوشمند سامسونگ مدل ۵۰NU۷۹۰۰ سایز ۵۰ اینچ با قیمت ۱۷ میلیون تومان همچنان موردتوجه مصرف‌کنندگان قرار دارند، هرچند گارانتی این نام‌های تجاری به‌مانند انواع داخلی نیست.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =