AnyDesk یک اپلیکیشن ریموت دسکتاپ برای سیستم‌های ویندوز، مک، لینوکس و گوشی تلفن همراه است و برای کار با آن نیاز به ایجاد حساب کاربری ندارید.

اتصال به نرم‌افزار AnyDesk خطرناک است؟

به گزارش کارآفرین نیوز، AnyDesk به عنوان یک جایگزین برای نرم‌افزارهای TeamViewer ،Chrome Remote Desktop و Microsoft Remote Desktop روی سیستم عامل های مختلف امکان ایجاد نشست‌های دوطرفه را فراهم می‌سازد و با استفاده از آن صرف‌نظر از سیستم‌ عامل های مبدا و مقصد می‌توان یک اتصال بین آن‌ها برقرار کرد.

AnyDesk برای افرادی ابداع شده است که به نوعی دسترسی ریموت از طریق یک رایانه یا گوشی تلفن همراه نیاز دارند و باید به دستگاه فرد دیگری وصل شوند.

این نرم افزار بین کاربران یک پل اتصال برقرار می‌سازد و به فرد امکان می‌دهد که دستگاه فرد دیگر را کنترل کند.

این راهکار برای افراد و شرکت‌های حرفه‌ای که قصد دارند دوره‌های آموزشی عملی را از طریق اینترنت ارائه کنند مفید است، علاوه بر این افراد سودجو نیز با برقراری این اتصال می توانند کنترل گوشی فرد قربانی را در دست بگیرند اما جای نگرانی نیست تا زمانی که شما این امکان دسترسی را تایید نکرده باشید!

anydesk

همچنین افرادی که می‌خواهند مشکلات فنی سیستم را از طریق مداخله مستقیم یک متخصص حل کنند نیز از این نرم‌افزار منتفع خواهند شد.

در سطح شخصی، اپلیکیشن AnyDesk برای ارائه کمک‌های روزمره به دوستان و اعضای خانواده که مشکلاتی روی کامپییوتر یا گوشی هوشمند خود دارند مناسب است.

به این ترتیب، فرد می‌تواند روش انجام یک کار را به طور عملی به فردی که حتی در نزدیکی وی قرار ندارد نشان دهد.

بنابراین مراقب باشید بر روی لینکی که افراد سودجو و فرصت طلب برای شما ارسال می کنند کلیک نکرده تا دسترسی از راه دور به سیستم خود ندهید.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =