زمانی که گوشی اندرویدی شما به سرقت می‌رود یا گم می‌شود، اولین چیزی که به ذهن افراد می‌رسد چگونه پیدا کردن آن است.

چگونه گوشی اندرویدی سرقت شده را پیدا کنیم؟

به گزارش کارآفرین نیوز، به همین منظور گوگل تمهیداتی را از طریق اینترنت و با استفاده از قابلیت Android Device Manager برای یافتن تلفن همراه شما فراهم کرده است.

همچنین ویژگی دیگری را ایجاد کرده که تمام داده ها را از دستگاه شما پاک می کند، برای انجام این کار باید مراحل ذکر شده در زیر را دنبال کنید:

با همان حساب Google خود که در تلفن همراه شما همگام سازی شده بروید به آدرس www.google.com/android/find و وارد شوید، به محض عضویت در این سیستم آخرین دستگاه استفاده‌ شده مرتبط با شناسه Gmail شما جستجو می شود و در صورت آنلاین بودن مکان فعلی آن در Google Map به شما نمایش داده می شود.

هنگامی که تلفن اندرویدی شما گم شود، می توانید به مدت ۵ دقیقه آن را به صدا در آورید، آن را با یک رمز عبور جدید قفل کنید یا داده های تلفن همراه خود را به طور کامل پاک کنید.

جهت پاک کردن تمامی داده های تلفن همراه، می‌توانید به سادگی بر روی گزینه «Erase» از وب‌سایت کلیک کنید و Android Device Manger دستگاه شما را به حالت کارخانه بازنشانی می کند.

اگر می خواهید دستگاه اندرویدی دیگری را که قبلاً به اکانت گوگل شما متصل بوده را پیدا کنید، باید به قسمت مدیریت دستگاه Android وارد شوید و سپس دستگاه را از لیست کشویی انتخاب کنید، اما در صورتی که دستگاه اندرویدی شما به اینترنت متصل نباشد، قابلیت Android Device Manger آخرین مکان و شماره IMEI دستگاه اندرویدی که با ایمیل شما متصل شده را نشان می دهد و همچنین تاریخ آخرین باری که دستگاه آنلاین بوده است را نمایش می دهد.

قابلیت Android Device Manger این امکان را به شما می دهد که به محض اتصال به اینترنت بتوانید دستگاه را با یک رمز عبور جدید قفل کنید یا داده‌ها را به طور کامل پاک کنید.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =