هزینه اجاره روزانه برخی انواع خودروهای لوکس خارجی ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و اجاره ماهانه نیز حدود ۱۰۰ میلیون تومان است.

هزینه اجاره روزانه خودروی لوکس؛ ۳.۵ میلیون

به گزارش کارآفرین نیوز، بررسی ها نشان داده که این روزها خدمات اجاره خودرو در ایران به شدت گسترش پیدا کرده و افراد انواع خودروهای خارجی و حتی داخلی را به صورت روزانه و ماهانه اجاره می کنند.

هزینه اجاره روزانه، هفتگی و ماهانه برخی مدل خودروهای لوکس خارجی به این شرح است:

در حال حاضر، نرخ اجاره روزانه خودرو بنز E۲۵۰ برابر ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و اجاره ماهانه آن ۹۸ میلیون تومان است و مبلغ پیشنهادی برای اجاره روزانه BMW X۴ برابر ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و اجاره ماهانه این خودرو ۹۸ میلیون تومان و برای مرسدس بنز E۳۵۰ مبلغ ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بابت اجاره روزانه و ۹۸ میلیون تومان بابت اجاره ماهانه در نظر گرفته شده است.

اجاره خودرو

همچنین، رقم پیشنهادی برای اجاره روزانه BMW ۳۲۰ بالغ بر ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و برای اجاره ماهانه معادل ۹۰ میلیون تومان است.

هزینه اجاره روزانه BMW ۴۲۸ نیز ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و اجاره ماهانه این خودرو ۹۰ میلیون تومان است. هزینه اجاره روزانه بنز C۲۰۰ هم ۳ میلیون تومان و اجاره ماهانه آن ۸۵ میلیون تومان است.

رقم پیشنهادی برای اجاره روزانه BMW ۵۲۸ برابر ۳ میلیون تومان و برای اجاره ماهانه آن ۸۵ میلیون تومان بوده و این در حالی است که قیمت اجاره بنز E۲۰۰ به صورت روزانه دو میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و به صورت هفتگی ۱۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

قیمت اجاره روزانه BMW X۱ نیز دو میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و اجاره هفتگی آن ۱۵ میلیون تومان است.

اجاره روزانه لکسوس RX۳۵۰ هم دو میلیون تومان و اجاره هفتگی این خودرو ۱۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان هزینه دارد.

همچنین، قیمت اجاره روزانه تویوتا پرادو دو میلیون تومان و اجاره ماهانه آن نیز ۵۵ میلیون تومان تعیین شده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.