قیمت سکه و طلا در روزهای هفته جاری با نوسان همراه بوده و روز پنج‌شنبه نرخ‌های انواع سکه و طلا با کاهش همراه شد و در نهایت این بازار روزهای معاملاتی هفته جاری را با افت قیمت به پایان رساند.

افت و خیز نرخ‌ها در بازار زرگران

به گزارش کارآفرین نیوز، قیمت سکه و طلا در بازار طی هفته جاری به دلیل تغییرات نرخ ارز دچار نوسان شد.

بررسی ها نشان داده هر قطعه سکه امامی در روز شنبه، ۱۴ اسفندماه به قیمت ۱۱ میلیون و ۸۹۸ هزار تومان معامله شد که نشان دهنده کاهش ۷۴ هزار تومانی نسبت به روز پنج شنبه قبل است.

در این روز همچنین نیم سکه با کاهش ۵۰ هزار تومانی قیمت به نسبت روز پنج شنبه قبل ۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و ربع سکه با کاهش ۲۰ هزار تومانی به قیمت ۳ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان و سکه یک گرمی به قیمت دو میلیون و ۳۵۵ هزار تومان معامله شد.

در روز یکشنبه هم سکه امامی با کاهش ۳۸ هزار تومانی به قیمت ۱۱ میلیون و ۸۶۰ هزار تومان و نیم سکه با کاهش ۵۰ هزار تومانی به قیمت ۶ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان و ربع سکه نیز با کاهش ۵۰ هزار تومانی به قیمت ۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان خرید و فروش شد.

در این روز، سکه یک گرمی به قیمت دو میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت یک میلیون و ۱۹۶ هزار تومان معامله شد.

قیمت طلا

نوسانات قیمتی در بازار سکه و طلا تا روز چهارشنبه ادامه دار بود و در این روز سکه امامی به قیمت ۱۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، نیم سکه به قیمت ۷ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان، ربع سکه به قیمت ۴ میلیون تومان، سکه یک گرمی به قیمت دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت یک میلیون و ۲۳۱ هزار تومان مورد معامله قرار گرفت.

در روز پنج شنبه نیز نرخ ها در بازار سکه و طلا با افت همراه بود به طوری که هر قطعه سکه امامی با کاهش ۱۷۰ هزار تومانی ۱۲ میلیون و ۱۳۰ هزار تومان نرخ گذاری شد و نیم سکه با کاهش ۲۰ هزار تومانی ۷ میلیون و ۸۰ هزار تومان، سکه یک گرمی با کاهش ۱۰۰ هزار تومانی دو میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، هر گرم طلای ۱۸ عیار با کاهش ۱۷ هزار تومانی یک میلیون و ۲۱۴ هزار تومان قیمت گذاری شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =