سود سهام عدالت منتهی به سال ۱۳۹۹ امروز به حساب ۴۳ میلیون مشمول این سهام واریز می شود.

امروز سود سهام عدالت واریز می‌شود

به گزارش کارآفرین نیوز، بر اساس اظهارات مسئولین، سود سهام عدالت امروز شنبه ۲۱ اسفندماه به‌حساب افراد مشمول واریز خواهد شد.

در ماه‌های اخیر بحث‌های فراوانی در خصوص زمان و میزان سود سهام عدالت مطرح شده بود که سرانجام با صحبت‌های رئیس سازمان بورس میزان سود و زمان واریز آن مشخص شد.

مجید عشقی، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار سود افراد دارای برگه ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت را ۵۷۵ هزار تومان عنوان کرد و گفت: شرکت سپرده‌گذاری مرکزی ۹۹ درصد سود سهام‌داران عدالت را از شرکت‌های سرمایه‌پذیر دریافت کرده است به‌ طوری‌ که سود سهام‌داران را روز شنبه در یک مرحله واریز می‌کند.

پیش‌تر برخی از مسئولین از سود ۵۵۰ تا ۶۰۰ هزارتومانی سهام عدالت خبر داده بودند، البته در ابتدا اوایل اسفندماه زمان واریز سود سهام عدالت منتهی به سال ۱۳۹۹ عنوان شده بود.

در خصوص متوفیان نیز باید گفت سود سهام عدالت آنان با راه‌اندازی یک سامانه به‌حساب وراث واریز می‌شود، همچنین کلیه افرادی که بخشی از سهام عدالت خود را به فروش رسانده‌اند نیز بر اساس میزان سهام موجود خود، از این سود بهره‌مند خواهد شد.

در حال حاضر ارزش سبد ۵۳۲ هزارتومانی، یک‌میلیون‌تومانی و ۴۹۲ هزارتومانی سهام عدالت به ترتیب ۱۱ میلیون ۹۹۸ هزار تومان، ۲۴ میلیون و ۱۶۲ هزار تومان و ۱۱ میلیون و ۱۰۴ هزار تومان است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.